Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

^Dark^

Skarga na Tahiti

Polecane posty

Mój Nick w grze:^Dark^

Nick Admina/Gracza:Tahiti

IP oskarżonej osoby:Jesli bedzie potrzebne to podam

Steam ID oskarżonej osoby:Jesli bedzie potrzebne to podam

Data,godzina, mapa zdarzenia:Przed chwila

Opis Sytuacji:Zaczęło się od tego że admin Tahiti na jednej z map zbudował sobie kampe, na którą nie potrafił wejść, więc użył NoClipa, po czym zaczął jeszcze sobie poprawiać pułapki, twierdząc jak sam powiedział "Jest za duże przejście", stwierdziłem że nie będę się sprzeczał i odpuściłem, po czym zmieniła się mapka, zostałem sam na bb_frozen, nikt nie wchodził na kampe, chociaż był admin, lecz on też sam nie wykonywał celów moda, jeden z zombie zaczął kucać pod moją kampą i pisać aby sie podsadzać więc zacząłem strzelać w niego i go zabiłem, a Tahiti patrząc na to zbanował mnie ponieważ na poprzedniej mapie nie spodobało mu się to że zobaczyłem że On nadużywa admina.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:Screen na którym Tahiti napisał że miał za łatwe wejście na kampe, dodam jeszcze że cała sytuacja odbywała się w czasie rozgrywki, a nie w czasie budowania.

http://img853.imageshack.us/img853/2633/3oz6.png

O co prosisz:Odebranie funkcji admina

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Tahiti

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Bijesz na ziemi'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1573429290'

[AMXBans] Twoje IP: '94.240.13.84'

[AMXBans] =======================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahhahaha, weś ogarnij. Zbanowałem Cię dlatego że jak napisałeś powyżej zabiłeś go na ziemi , a on nic nie pisał żeby się podsadzić. Więc mi tu nie wciskaj kitu że on chciał się podsadzać. Jeszcze był sam na kucaka to jak on mogł się podsadzać ? Wykonywałem cele ,ale jak zobaczyłem jak go zabiłeś odrazu dałem ci bana i tylko w tym momencie nie wbijałem. Jeżeli Ci chodzi o poprawianie przeszkód to mam takie prawo , takie samo jak moge poprawiać graczom przeszkody gdy mnie o to poproszą, wiele razy ci pomagałem a ty z tekstem że nie umiem wbić i że wlatuje na noclipie? Nie, nie wleciałem, wszedłem normalnie po czym poprawiłem przeszkodę. Tyle mam w tym temacie do powiedzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie lubię Cię za bardzo Tahiti, ale stanę w twojej obronie, bo byłem świadkiem całego zdarzenia. Gracz, który oskarżył admina bił na ziemi, i tym samym nie ukrywając "nie wchodził do kampy będąc zombie", niestety admina nie było. Nie rozumiem skargi, jest adminem więc może "ciut" więcej niż normalny gracz, po to jest też admin, co nie?

PS. Ban jak najbardziej słuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ban jest słuszny, ponieważ to prawda że zabiłem zombie na ziemi, ale on się chciał podsadzić. Ale Tahiti nadużywa admina do poprawiania sobie kampy, wchodzi na NC albo poprawia sobie przeszkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We¼ człowieku... To że poprawiam przeszkody sobie i graczom nie oznacza że nadużywam admina ponieważ on ma tą funkcje. Nie wchodze na NC na żadną kampe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Stracił admina na 2 dni za nadużywanie go(budował sb po czasie).

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...