Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cheat

Bug: Nie widać gracza całkowicie

Polecane posty

Witam. Zaobserwowałem dziwny bug na serwerze Western Mod. Polega on na tym że gracz jak by to napisać... jest a go nie ma poprostu może strzelać , zdobywać perki itd. ale jest kompletnie niewidoczny :o nie widac jego kontur . Widziałem ten bug na sobie oraz na graczu Puma. Pojawia się on żadko i nie wiem jak on się tworzy , tak tylko informuje :p

Pozdrawiam Cheat :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, coś takiego ostatnio dzieje się dość często. Gracz jest kompletnie niewidzialny (nie ma nawet cienia, ma full hp- więc raczej nie jest to zbugowany przedmiot "przyczajony").

¯eby się tego pozbyć gracz musi zrobić reconnecta ale nikt oczywiście tego nie robi ponieważ dzięki temu ma darmowe fragi, jest praktycznie nie do zabicia ;)

ps. dobrze by było gdyby ktoś przeniósł ten temat do innego działu na WM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest blad zwiazany z dolaczaniem do druzyn, najczesciej jest to SPECT(obserwator). Black zapodaj mi liste pluginow to powiem Ci co moze byc przyczyna tego bugu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEADP00L to nie ten błąd z spectem.To działa tak,że gracza całkowicie nie widac,on często o tym nie wie nawet.

Chyba wiem w czym był problem,jeśli błąd nadal występuje to proszę pisać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki bug na przyczajce ,że pokazuje mi 0 hp . A ogólnie jestem nieśmiertelny i nie mogę nawet sie zabic po wpisaniu komendy kill w konsoli . i nie mogę się ruszać . oni na tym expia a ja musze czekać do końca rundy . i tak na każdej klasie jest . Może ktoś mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin, u mnię ten błąd pojawia się kiedy po dostaniu "przyczajonego" zmieniam klasę na inną. Wtedy tak jak ty mam 0 hp i nie moge sie ruszyc, a jedynym wyjściem jest reconnect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś też zauważyłem tego buga . Jest dość jak by to nazwać chamski .. Bo wtedy tego gracza ani nie widać ani nie można zabić . Pomijając że cziterzy widzą go i strzelają do niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z nim się nie spotkałem więc może już go nie ma ? Ale trzeba by zrobić tego przyczajonego bo jak zmienisz klase jest bug i jesteś nieśmiertelny ale nie mozesz sie też ruszać i trzeba wejść jeszcze raz na serwa ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...