Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

enZZi.^

[Próba dołączenia] DeathRun ExpMod

Polecane posty

Twoje imię: Martyna

Twój wiek: 14 i pół roku, lecz liczy się wiedza w głowie. ;)

Aktualny mod: DR

Ilość slotów: 17, lecz jeśli wszystko zacznie się jakoś ruszać, bądz rozwijać i będzie jakaś potrzeba, to oczywiście powiększę.

Link do GT: Już nie ma tego linku.

IP serwera: Już chyba niepotrzebne.

Lokalizacja serwera: Warszawa.

Hosting: serwerygier.com

Kontakt z Opiekunem Serwera: GG: 48354583 lub 45851319.

Jak długo posiadasz serwer: Serwer ma 4 dni (3 dni paczka i jeden z kawałkiem - faza testów). Wiem, że to jest troszkę mało, lecz serwer staram się ciągle dopracować. Dziś planuję jeszcze zarwać nockę i w dzień reklamować.

Dlaczego chcesz dołączyć: Chcę dołączyć, ponieważ forum jest rozbudowane i fachowo zrobione. Oczywiście w przypadku serwera też będę do tego dążyła. Jestem osobą raczej ogarniętą, miłą, sumienną i pracowitą. Staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Piszę poprawną polszczyzną i znam się na rzeczy, także nie powinno być ze mną problemów. Doświadczenie również posiadam. Miałam swoją sieć oraz 3 serwery. To jest mój 4. Do tego dochodzi wiele różnolitych rang typu Moderator, UnBan Team, Junior Admin, Administrator Forum, Head Admin etc. na prawie wszystkich silnikach forum. Jak już w pełni skończę serwer, to planuję wykupić reklamę i rozreklamować sieć wśród znajomych, których w kontaktach mam bardzo wiele. Na święta dojdzie też troszkę pieniędzy, co przyniesie kolejne reklamy (cssetti, cs-reklama itd.). Sama również widzę, iż nie posiadacie serwera o ów modzie, także myślę, że może się Wam taki przydać. ;) Posty i aktywność oczywiście nadrobię. Dla mnie to żaden problem, gdyż nawet znajomi z TS uważają moją osobę za rasowego no-life. Serwer jest ogólnie pod chwilowym hasłem (csss) do czasu, kiedy hosting tego nie zmieni, gdyż ja nie mam takiej opcji. W dobrą stronę idzie również rank w GameTracker, co powinno być następnym plusem. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, problemy, czy też propozycje dotyczące serwera, to piszcie pod spodem, a na pewno odpowiem.

Gdzie się dowiedziałeś o naszej sieci: Widziałam sporo reklam Waszej sieci, gracze mi polecali Waszego BaseBuildera i oczywiście od znajomych osób z opisu oraz rozmów.

Liczę na przyjęcie, pozdrawiam gorąco!

ConverSiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@EDIT:

Zmieniam Zdanie, ponieważ H@ się stara. Nie to co inni :>Takk :D

+Ogarnięta-Aktywna:)

+/-hosting- Nie znam się na tym. Wiem, że pukawka i zabijaka najlepsze. Tyle :D

+Podanie. Mega ! :D

+Chęci rozkręcenia :)

+/-GT - Nowy serwer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Również na Nie.

-\+ Wiek

+ Podanie

- Hosting

- Gracze

- Hasło na serwerze

+ Sloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja na Tak

+ Chce zrobić reklamy już na święta (dobry czas na to)

+ Dobrze czyta się podanie

+ Ogarnięta :)

+ Wiek

+/- GT . Ale nie dziwmy się . serwer ma 4 dni a już ktoś na nim grał i o nim słyszał ;)

Bl00dY napisała przecież ,że hasło będzie zdjęte niedługo bo ona nie ma takiej możliwości tylko hosting .!

-/+ hosting..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wypowiem, lecz widzę, że z większa patrzycie na wiek, choć nie powinniście, ponieważ 10- latek może być bardziej ogarnięty i sprytniejszy, niż 20- latek.

Hasło zaznaczyłam, iż będzie zdjęte. Do hostingu już pisałam.

Mówicie, że serwerygier.com jest słaby? Uwierzcie mi, że od zawsze miałam u nich serwery i nigdy nie narzekałam. Od stycznia mając 2 serwery była tylko jedna awaria. Poza tym nic. Zero lagów, zero crashów.

Co do GT. Dlaczego Wy tak na nie patrzycie w tym przypadku? SERWER MA 4 DNI! Wczoraj grały 3 osoby prócz bocika i rank poszedł do góry z 16k do 14k, a to już jest postęp. ;) Cały czas się staram i wyginam, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przerobiłam już kilka rzeczy pod nazwę Waszego forum.

Liczę chociaż na okres próbny z Waszej strony, gdyż naprawdę mi zależy i gracze będą. Mało mi wierzycie, ale Wam to pokażę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Wielkie Tak !!! :3

+ Chce zrobić reklamy już na święta

+ Dobrze czyta się podanie

+ Ogarnięta :)

+ Wiek

+/- GT . Ale nie dziwmy się . serwer ma 4 dni a już ktoś na nim grał i o nim słyszał ;)

Bl00dY napisała przecież ,że hasło będzie zdjęte niedługo bo ona nie ma takiej możliwości tylko hosting .!

-/+ hosting.. [ hosting każdej chwili może zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wypowiem, lecz widzę, że z większa patrzycie na wiek, choć nie powinniście, ponieważ 10- latek może być bardziej ogarnięty i sprytniejszy, niż 20- latek.

Hasło zaznaczyłam, iż będzie zdjęte. Do hostingu już pisałam.

Mówicie, że serwerygier.com jest słaby? Uwierzcie mi, że od zawsze miałam u nich serwery i nigdy nie narzekałam. Od stycznia mając 2 serwery była tylko jedna awaria. Poza tym nic. Zero lagów, zero crashów.

Co do GT. Dlaczego Wy tak na nie patrzycie w tym przypadku? SERWER MA 4 DNI! Wczoraj grały 3 osoby prócz bocika i rank poszedł do góry z 16k do 14k, a to już jest postęp. ;) Cały czas się staram i wyginam, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przerobiłam już kilka rzeczy pod nazwę Waszego forum.

Liczę chociaż na okres próbny z Waszej strony, gdyż naprawdę mi zależy i gracze będą. Mało mi wierzycie, ale Wam to pokażę. :)

serwerygier.com to prawdopodobnie najgorszy hosting w polsce.

Nie chcę mi sie nawet komentować tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black, powiem Ci szczerze, że nie każdego stać na pukawkę, ani zabijakę. Ja nie mam problemów z tym hostingiem, a jeżeliby się pojawiły, to zawsze mogę go zmienić. Twierdzisz, że jest najgorszy w Polsce? Mylisz się, bo jest ich o wiele, wiele więcej. Nie mam z nim problemów. Inni również mają na nim serwery i są zadowoleni nie tylko z ceny, ale i z jakości usług. Jeżeli doszłoby do okresu próbnego, to byś się przekonał co do serwera, a także hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black, powiem Ci szczerze, że nie każdego stać na pukawkę, ani zabijakę. Ja nie mam problemów z tym hostingiem, a jeżeliby się pojawiły, to zawsze mogę go zmienić. Twierdzisz, że jest najgorszy w Polsce? Mylisz się, bo jest ich o wiele, wiele więcej. Nie mam z nim problemów. Inni również mają na nim serwery i są zadowoleni nie tylko z ceny, ale i z jakości usług. Jeżeli doszłoby do okresu próbnego, to byś się przekonał co do serwera, a także hostingu.

Nie masz problemów bo nie masz graczy.Przekonasz się.

Miałem tam kiedyś serwer(żałuję do dziś) to były na serwerze tzw. lagi przy 16 graczach.

Fpsy bardzo spadały,kontakt z administracja bardzo słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie mogą występować lagi jedynie przez paczkę, którą dopracowuję. Tak jak już wcześniej mówiłam, od stycznia mając 2 serwery, nie narzekałam na lagi, ani też crashe. Z administracją i kontaktem się zgodzę, lecz za każdym razem ich opierdzielam i odpisują. Opierdziel GG - odpowied¼ BOK. FPS mi również nie spadają.

Nie masz problemów bo nie masz graczy.Przekonasz się.

Na BaseBuilderze miałam graczy i nic się złego nie działo.

Ja proszę tylko o okres próbny, ale jeśli mi się nie uda, to nie będę płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie mogą występować lagi jedynie przez paczkę, którą dopracowuję. Tak jak już wcześniej mówiłam, od stycznia mając 2 serwery, nie narzekałam na lagi, ani też crashe. Z administracją i kontaktem się zgodzę, lecz za każdym razem ich opierdzielam i odpisują. Opierdziel GG - odpowied¼ BOK. FPS mi również nie spadają.

Na BaseBuilderze miałam graczy i nic się złego nie działo.

Ja proszę tylko o okres próbny, ale jeśli mi się nie uda, to nie będę płakać.

Moje zdanie jest inne ale nie będę się kłócił.Każdy może myśleć co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Masz rację. Może być też tak, że po prostu Tobie się tam nie udało, a w moim przypadku jest inaczej. Każdy ma inny gust.

Ja oczekuję ostatecznej odpowiedzi i choćby szansy. Hosting przecież Ci sieci nie rozwali. ;) Zawsze możesz mnie wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Hmm

Widzę tutaj duży dylemat ;/

-hosting (jeśli byś została przyjęta musiałabyś pewnie coś z tym zrobić i przenieść na bardziej profesjonalny)

+widać,że Ci zależy i widać także że twoja osoba jest ogarnięta

Ja myślę,że można dać Ci szansę na okres próbny ;)

Moja wypowied¼ jest neutralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mogę zrobić to w taki sposób, że postaram się o partnerstwo na pierwszy miesiąc z jakiegoś dobrego hostingu, gdyż forum bardzo dobrze stoi. Partnerstwo z powodu tego, iż zaoszczędzę na reklamę, a potem jakoś polecę i będzie coraz lepiej. Jeżeli już się zgodzicie na taki układ, to będą mi potrzebne statystyki forum. Oby to nie były stat4u, bo na wielu hostingach odrzucają prośby tylko i włącznie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo dobry pomysl na to, aby rozkrecic serwer itp. Moim skromnym zdaniem mozna jej dac szanse na dolaczenie, poniewaz ma pomysl na serwer.

~~ Na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się napalacie bo to "dziewczyna", była u mnie na sieci miała BB i jedynie kto grał to ona i parę osób serwer poniżej 60th na GT, żenada.

Także nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że żałosny jesteś. Serwer jakoś na Sferze stał w miarę dobrze, bo były dni, że grało 5-7 osób. Twój JB wiecznie stał pusty i wiecznie żebrałeś na opłatę serwera, więc nie wiem, po co się wcinasz.

Serwer 60th? Stał Około 10k, bez reklamy, bez skończonej paczki, bez czegokolwiek.. W sumie czekałam tylko na to, kiedy skończy się okres trwania usługi serwera. Nie reklamowałam, nie robiłam nic, bo nie widziałam sensu, który teraz jest.

Tak na marginesie, na Twojej sieci serwer stał pusty, iż na forum wchodziło kilka osób dziennie i z tego prawie wszyscy mieli jakąś wyższą rangę. Odeszłam z tego syfu i teraz się mścisz? Tego nawet siecią nie szło nazwać.. Dobrze na tym nie wyjdziesz, od razu Ci mówię. Na złość mi tym też nie robisz. Tylko się marnujesz i niepotrzebnie wysilasz, bo wszyscy z Ciebie bekę cisnęli. Twoim wiernym przydupasem był Kaenoff i tak jest z resztą do dziś. Leci za Tobą, bo szuka najwidoczniej kolegów i chce się podlizać. Możesz się śmiać, ale tylko i wyłącznie z samej prawdy, więc żal może mi być jego oraz Ciebie. Ludzi najpierw "wykorzystywałeś", a potem wywalałeś z sieci. Przykładem jest Michał, któremu rozwaliłeś caaaaałe forum i potem zwalałeś to na mnie..... No i z kogo tu chcesz pawiana robić? Spójrz najpierw na siebie, a potem śmiej komentować innych.

Coś masz do dodania? Jeżeli tak, pisz na pw/gg, gdyż nie mam się zamiaru w tym miejscu z Tobą kłócić. Wolę okazać się mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black, powiem Ci szczerze, że nie każdego stać na pukawkę, ani zabijakę. Ja nie mam problemów z tym hostingiem, a jeżeliby się pojawiły, to zawsze mogę go zmienić. Twierdzisz, że jest najgorszy w Polsce? Mylisz się, bo jest ich o wiele, wiele więcej. Nie mam z nim problemów. Inni również mają na nim serwery i są zadowoleni nie tylko z ceny, ale i z jakości usług. Jeżeli doszłoby do okresu próbnego, to byś się przekonał co do serwera, a także hostingu.

Pukawka nie jest wcale droga ;) Jak popatrzę na samą stronę serwerygier.com, to szkoda gadać.

Na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sądzisz, że nie jest droga, to możesz mi opłacić serwer 20-slotowy. ;3

Może Ty masz na to pieniążki od razu z kieszeni. Nie każdy tak sobie może.

Poza tym pisałam:

Ogólnie mogę zrobić to w taki sposób, że postaram się o partnerstwo na pierwszy miesiąc z jakiegoś dobrego hostingu, gdyż forum bardzo dobrze stoi. Partnerstwo z powodu tego, iż zaoszczędzę na reklamę, a potem jakoś polecę i będzie coraz lepiej. Jeżeli już się zgodzicie na taki układ, to będą mi potrzebne statystyki forum. Oby to nie były stat4u, bo na wielu hostingach odrzucają prośby tylko i włącznie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alay, mój drogi. Ty tu moderatorem nie jesteś, więc proszę, abyś się nie rządził. Temat wciąż jest rozpatrywany, bo decyzja jest trudna, tak więc nie mów co jest do zamknięcia, a co nie. Nikt się jak na razie nie wypowiada, bo wiele osób to już zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...