Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

Skarga na P3W!K'A

Polecane posty

Mój Nick w grze: Cinek

Nick Admina/Gracza: P3W!K

IP oskarżonej osoby: nie mam

Steam ID oskarżonej osoby: nie ma

Data,godzina, mapa zdarzenia: Dzisiaj, 15.53, bb_minecraft

Opis Sytuacji: Ktoś miał dwa spowalniacze a z tego co wiadomo można mieć jeden. Adminowi ktoś zgłosił w zasadzie z 2 minuty prosił, aby zareagował, jednak admin napisał "nie mam czas".

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://zapodaj.net/images/1649c974e4339.png

O co prosisz: O dosadne powiedzenie i wyjaśnienie sytuacji co admin powinien robić na serwerze i czy ma sobie grać i reagować, jak mu się podoba czy sprawdzić każde nadużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na serwerze ale jeżeli PAWIK dostał admina powinien reagować na każdą wiadomość i nie powinien odmawiać. Jeżeli admina grał w tym czasie powinien zostać zawieszony a jeżeli był afk to skarga niesłuszna. Odpisz czy grał czy afczył to coś więcej powiem. A i jeszcze jedno nie można odtworzyć ss'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SOrki ale zombi wbijali do mnie kampy a ja musiałem tez sie bronic jakbym uciekl za kmapy to by mi skarge napisali i nie masz dowodu. BO wygasły link.No okej ale zniszczyłemmu przecierz 1 spowalniacz.CO ty chcesz Chaet to potwierdzi lub Progamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym Ss'e ewidentnie widać, że nasz kochany adminek nie spełnia swoich obowiązków. Jak bym był na miejscu H@ to bym mu już zabrał admina, tyle skarg już na niego, że szkoda gadać ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tahiti, ja nic nie mówię, ale Ty sam masz w tyłku skargi na u@. Wczoraj prosiłam o zbanowanie KaeN'a za słownictwo i wgl., a Ty stwierdziłeś, że nie mam Ci rozkazywać i nie będę Ci mówić, co masz robić. Pisząc do Ciebie jeszcze inną skargę olałeś mnie totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to ja będę dycydował kiedy mam dać bana. A jeżeli ktoś mi pisze na u@ że mam mu pomóc to odrazu wylatuje z kampy i pomagam.Prułaś się do Kaena bo co? Dostał ostrzeżenie ode mnie. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah, kpisz człowieku, albo mylisz fakty. To on pruł do mnie, bo najwyrazniej chciał wybronic kumpla lub się podlizac. Co do bana, ja prosiłam, a nie rozkazywalam. Po incydencie grałam jeszcze dobre 15 minut i żadnego ostrzezenia nie dostał.

Proszę o sprawdzenie logow z tego dnia 13/14.12. Dokładnie podam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CovenSiara jestes nowa i sie prujesz na servie do każdego a potem masz pretensje ja sie podlizuje do Tahiti niemusze sie podlizywac proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że jestem nowa? To nie jest powód, że możesz mówić do mnie jak do szmaty.

Nie prułam się do nikogo, tylko zwróciłam szanownemu adminowi uwagę o to, jak się zachowuje..

http://speedy.sh/GnEaH/hl-2013-12-14-20-14-33-34.bmp

Coś jeszcze? Kolegi bronić nie musisz. Każdy normalny gracz, by zwrócił mu uwagę za jego chamskie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ConverSiara To że mi się zdarzy przekląć to nie oznacza że nie ogarniam. Nie zwracam uwagi jak ktoś przeklina bo jesteśmy tylko ludzimi. Czasami nas emocje rozniosą. Chamskie zachowanie do kogo ? Bo nie rozumiiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ConverSiara jestem tylko człowiekiem. A te słowa były kierowane do Kaena bo blokował mi klocki a było mało czasu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, lecz nie powinieneś tak mówić z powodu tego, iż ludzie patrzą na admina i potem robią to samo, bo mówią "Skoro jemu wolno, to mi też". Admin powinien świecić przykładem dla innych. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CovenSiara ty wgl niegrasz na serwerach a udzielasz sie w skargach jakbys grala z 10h dziennie jednym słowem OGARNIJ SIę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było tego więcej, nie tylko z Tobą. Jak opiekunom zależy, to niech zajrzą w logi, bo wgl. na tym serwerze jest jeden wielki nieogar z adminami.

KaeN, ja nie gram? Człowieku, zanim coś powiesz, to się 20 razy zastanów i sprawd¼. Poza tym jeżeli mam dowody, to mam też i prawo do wolnej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...