Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ciFBB

Skarga na P3W!K

Polecane posty

Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste

Nick Admina/Gracza: P3W!K

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby:

Data,godzina, mapa zdarzenia: 19:45

Opis Sytuacji: P3W!K wgl nie ogarnia co się dzieje na serwerze. Mówię mu żeby zbanował jakiegoś kolesia ponieważ bije na ziemi i innych kampach (oczywiście na u@) w zamian co dostaje ? BANA ! Z powódu nie znanego oczywiście.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://pokazywarka.pl/t743mr/

O co prosisz: Zabierzcie mu Admina bo skarga jest nie jedna, a on wgl nie ogarnia AMX i nie umie utrzymać porządku na Serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bylem tego swiadkiem jak nie wejdzie to proste zrobil kampe i koles bil na ziemi all gracze zgłaszali to adminowi[P3W!Kowi a on zbanowal nie wejdzie i bez sensu podal tresc bana zabierzcie mu Admina!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bana ci dałem za bo 2x nazwe wklejiłem i sie pomyliłem a bana masz za to że psujesz kampy mi i bijesz na mojej kampie bez pozwolenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZI3L0ny to mnie twoje IP obchodzi. Człowieku serwer ma chyba 1000 bugów. Po co miałbym na twoje zmieniać wgl ogarnij.

P3W!K - Jak mogłem psuć mu kampe po czasie ? Wbiłem do niego to fakt ale po zakończeniu budowania wiec jak mialem mu psuć ogar....

Do twojej kampy nigdy nie wszedłem wiec tez ogarnij.

Dodam też zdarzenie z przed paru minut gdzie P3W!K wbił do mojej kampy mówiłem won ale on nie nie wyjdzie z kampy siedział i koniec.

Co gorsza gdy byłem w CT dziabnał mnie jako Zombie na nonclipie i oczywiście dedłem ludzie co on robi to sie w bani nie miesci,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, P3W!K nie nadaje się na admina, ludzie poczytajcie sobie jego wypowiedzi, on nawet poprawnie zdania nie potrafi ułożyć... A po za tym jest już tyle skarg na niego, ze powinien dawno stracić tego admina.

Chciałbym jeszcze dodać, że P3WIK nadużywa admina, min. poprzez wchodzenie do własnej kampy na noclipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Stracił admina .!

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...