Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Colin ;P

Na admina PaN.PrzemeK

Polecane posty

Mój Nick w grze: |Head Shoot Killers|Colin ;P

Nick Admina/Gracza: PaN.PrzemeK

IP oskarżonej osoby: Nie mam

Steam ID oskarżonej osoby: wiadomo ,ze admin i tam gdzies jest.

Data,godzina, mapa zdarzenia: caly czas to się dzieje

Opis Sytuacji: Hm.. Nasz admin sobie nie robi ss`ów .. Gra 3 tyg ? Nie widziałem go tyle czasu . A banuje osoby ,które grały dużo dużej niż on i ja i porządnie ogarniają na serwie a ten daje bana np. jak przed chwila GSRX "Aimbot+Walhack" .. No proszę was ! Nawet wątpię aby go sprawdzał bo nie widziałem aby wbił na specta ! Niech się ten "admin" nauczy ,że ssy sie robi zawsze a GSRX DOSTAJE UB ODE MNIE BO NIE MIAŁ NIC !!!!!

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: jego bany w amxbans

O co prosisz: O 2 na 3 ostrzeżenia lub odebranie admina jak się kurwa nie nauczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest słuszna . Jak zobaczyłem nasze amxbans to mnie oczy zabolały jak on banuje nie potrzebie i ¼le . Pana PRzemka trzeba ukarać lub ostrzeżenie .

Tu macie link do amxbans i zobaczę jak on banuję :/ : http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Blacka o wcześniejszego jego bana takiego i black sie ze mną zgodził . Więc i tym razem też pewnie poprze moją stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczy was bolą a nota miał serwer zaniedbany roi się od dzieci grających na wh... proszę zapytać graczy czy teraz gra się lepiej na 15 banów tylko raz się pomyliłem z Sebą ... ale reszta zasłużone bany a co do Grsx 3 dni temu na aimie grał i ci co grali potwierdzą a było to ponad 15 osób... Haha dostał przy statach 17/1 tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.. Czyli bd mial staty 17/1 to z tobą nie grać bo dasz bana ?! jaki ty śmieszny jesteś . Serwer był zaniedbany ? szkoda ,że jak miałem admina każdy mi mówił ,że jest dobrze . A jak go straciłem dopiero było paru czitów ! A to ,że niby grał 3 dni temu to powinieneś mu dać wtedy . A jeśli teraz do taj do niego dowód cioto .. Tak raz ? A może pomyliłeś się za każdym razem gdy dawałeś bana "walhack" ?! Tego nie wiesz więc następnym razem nie chce widzieć kurwa żadnych takich banów ! tym bardziej od cb bo ci nie odpuszczę aż go stracisz .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin nie podniecaj się tak, bo Ci coś pęknie i będzie problem. Fakt jest taki, że jak miałeś adma to nic z nim nie robiłeś, bynajmniej nie miałem okazji bycia świadkiem jakiejkolwiek sytuacji w której to użyłbyś roli administratora zgodnie z jego celem. Zmieniałeś tylko mapy i tyle... A co do Przemka to dobrze sobie radzi, może dał pare banów bez powodu, ale kto nie popełnia błędów ? Lepiej niech da kilka za dużo niż wcale nie dawał jak Ty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... Colin sam jesteś Ciotą!!!

Nie wiem ile masz lat... ale zachowujesz się jak dziecko!

Po drugie o statach napisałem żeby było jasne że trochę grał na aimie!

Po trzecie kto pisał ci że serwer dobry?

Po czwarte nie po to specjalnie chciałem być adminem żeby się bawić z dziećmi co mają po 16 lat!

Tylko traktuje tą funkcję "Admina" bardzo poważnie nie dla zabawy... uważam się również odpowiedzialny za jakość serwera jak i gry na nim

Już nie spomnę o tym że ktoś pisał na forum o zbanowaniu gościa bo miał wh...

P.s: dał bym mu bana 3/4 dni temu jak bym miał wtedy admina:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To vespillo mało na serwie chyba byłeś . W ciągu pierwszych 4 dni rozdałem około 25 banów za ss`y jak nie więcej . I nie dawałem jak on "Walhack" aby miał się ktoś do tego uczepić . Zmieniałem mapy wtedy gdy wy się sraliście bo nie chcecie na niej grać . " Lepiej niech da kilka za dużo niż wcale nie dawał jak Ty." Dawałem najwięcej chyba banów. i 3 osoby na te wszystkie czy 4 były czyste .! +Lepiej niech daje więcej ? I wtedy stali gracze jak GSRX odejdą ? Czy inni jak zobaczą ,że jak adminowi się jakiś koleś nie podoba to daje bana "aimbot" .. Amx jest wyczyszczony więc nie wiadomo ile teraz dał takich banów. Przy mnie dał ich 5 lub 6.

PrzemeK . To ,że ktoś ma staty dobre lub bardzo dobre nie oznacza ,że ma ten ktoś aima ! Ludzie no !

a kto nie pisał ,że dobry jest. Dziwnym trafem nie było na mnie żadnych skarg ,że ¼le wypełniałem tą funkcję . Więc i z tego też można było się domyśleć ,że serwer był dobry . A Ty grasz 3 tyg mówisz. Gdzie ja Cię 3 tyg temu nie widziałem na serwerze . A wtedy grałem cały czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dałem dużo banów i tylko 1 osoba była czysta... więc w czym problem?

Jeśli ktoś gra dobrze to okej rozumiem to...

Ale aim to aim! A nie skill!

A skarge mam tlyko do ciebie więc sory nie liczy się:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Stop spam.Przemek rób ssy a nie banuj bez dowodów na przyszłość.

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...