Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Just Do It.

BAN

Polecane posty

Siema, moj nick w grze to Just Do It. Chciałem Zapytać dokładnie " Admina " o nicku Vetell za co dostałem BANA ?. Z tego co zauważyłem ten " Admin " Nadużywa władzy i BANUJE każdego po kolei dostałem 2 bany raz za AFK chociaż nie byłem AFK oraz przed chwilą nie mam pojęcia na jaki termin oraz za co. ! Ten "Admin" Nie powinien sprawować władzy na WM. Proszę o OD BANOWANIE Mnie ~Just Do It.~ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ja dałem Bana.

Po drugie nawet Ss-ów nie robiłem bo nie trzeba było cały serwer widział jak czaskasz na przysłowiowym "WH"

Po trzecie nie znam ludzi którzy mają takiego skilla ze przez sciany zabijają:]

PaN.Przemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA HA HA Ej nie dobijajcie mnie.. Przemek ... Na twój temat to nawet szkoda gadać zacznijmy od tego... A wegi To Cb powinni juz wytępić Nie wiem jak jeszcze masz czelność wchodzić tu na forum i wypisywać takie bzdury ? Przemo Po drugie To nie mam i nie " czaskam " na wh... Z poważaniem Just Do It. (Następnym razem pomyśl zanim zbanujesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kurde ! Nie ma ,że nie potrzeba robić ss`ów ! JEsteś adminem powinieneś to wiedzieć ! I jak mu to udowodnisz to ? Może miał po prostu dobry dzień na granie ! Nie Ma czegoś takiego ! Do blacka pisze o 1 ostrzeżenie dla ciebie a just dostaje UB ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...