Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Espada

Prośba o dołączenie .

Polecane posty

Aktualny mod : Brak

Ilość slotów :20

Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/88.199.98.89:27030/

Lokalizacja serwera : Katowice

Hosting : FPSMAX.pl

Kontakt z Opiekunem Serwera: 47139186

Jak długo posiadasz serwer:3 tyg proszę popatrzeć serwer miał graczy, aczkolwiek byłem na wyje¼dzie serwer nie miałem czasu się zajmować serwerem więc zrobiłem reinstal zostawiłem go takiego jaki jest. Teraz mam dużo czasu bd robił z niego obojętnego moda jakiego uważacie , by wam dogodzić . Proszę o przemyślenie decyzji nie odrzucajcie go pochopnie , będę ten serwer reklamował + reklamę kupię na różnych sieciach typu cslista cssetti.pl cs-reklama itp.

Dlaczego chcesz dołączyć : Chcę ponieważ rozkręcenie samemu własnego serwa nie jest łatwe co doświadczyłem na własnej skórze tak więc chcę mieć swoje serwery bo to moja pasja ale już wiem, że sam nie dam rady i chcę działać z kimś kto ma podobne plany jak ja i trafiłem na was wiec pisze tu. Jestem miła sympatyczną osobą gram w cs'a ponad 6lat z przerwami.Gram w piłkę nożną w klasie B. Interesują mnie dziewczyny, sport,muzyka"Słoń,Shelerinii". Chce rozkręcić ten serwer na maxa ! Z opłaceniem go nie mam problemu ponieważ mam kumpla który ze mną prowadzi ten serwer.

Jak macie jakieś dylematy to proponuje jakiś okres próbny .

+ na start bd zamawiał 700 reklam sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer niby masz od 3tyg i miales predzej graczy. Sprawdzilem miesieczny wykres graczy na twoim serwerze i nigdy nie przekroczyla 4 graczy .. wiec za duzo ich nie miales. Co do kupowania reklam na innych forach to odradzam taka opcje bo jest to bezuzyteczne. Lepiej reklamowac samemu na innych serwerach oferujac to admina na start, vipa czy co tam chcesz :) No i oczywiscie jakis ciekawy mod. Moze BF2 z odznakami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak DEADP00L + Taki pusty serwer to tylko przeszkadza,zależy co byś tam zrobił i czy byś umiał graczy przyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiał bym.

A może cod mod ?

Mam nawet paczkę COD MOD 5001lv

Co do paczki fajnie zmodyfikowana. Jutro ją wgram ogarnę plugin itp i wam serwer przed stawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty mod juz od dawna nie jest tak popularny jak kiedys.

* Pierwszy powod:

- Wymyslaja co raz to dziwniejsze klasy, ktore nawet nie pasuja do tego modu.

- Kiedys na cod modach gralo sie z mila checia, maksymalnie z 10 klas, bronie ala cod:mw, i inny klimat byl. Teraz juz tak nie jest.

Tak jak pisalem wyzej, ponawiam swoja propozycje z wgraniem BattleField2 z Odznaki + statystyki WWW, ktore wgramy na naszym forum. Jako, ze jestem skrypterem AMXX, moge pomoc Ci przy serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Espada, dal mi wczoraj dostep do serwera. Wgralem na nim paczke ZombieMod, zobaczymy co z tego wyjdzie ;))

Dlaczego ZombieMod ? Stwierdzilem, ze jednak BF2 serwerow jest duzo i ciezko by bylo rozkrecic ten mod. Na Zombie natomiast wiecej sie dzieje co przyciaga graczy i wciaga ich na dluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...