Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

selokip

Skarga na Tahiti

Polecane posty

Witam was dzisiaj zostałem zaproszony na serwa bb od Z!3L0ny.

Wchodze na serwa i bóduje kampez Z!3L0ny, oks zm atakuje a tu Tahili na noclipie wychodzi na kampe i zabija Z!3L0nyego a ja zdązyłem uciec z kampy zabił mnie i dostałem bana.

Oto wycinek z konsoli.

Moją skarge poprą świadkowie .

I prosze o zajecie sie tą sprawą bo ten admin daje graczą bana za nic, grozi banem !!!! .

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Tahiti

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'ucieczka z kampy'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '176.111.28.166'

[AMXBans] ========================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak cię zbanował zrobił kampe bez wejścia z Hallow czy jakoś tak i bez wejścia

Sam też dostałem bana że przestawiłem 1 klocka po czasie :( / On też tak robi i go nie banuje a powinienem mu dać bana za kampe bez wejścia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem co tahiti robił i taki człowiek nie powinien mieć admina.

Widziałem jak weszedł na NoClip-e i go zabił.

On jest niepojęty zaczął mnie szantarzować ze jak poprawie kampe to mi da bana załosne jak musiałem poprawić kampe żeby się obronić bo by mnie zabili.

Mi też dał bana popsuł mi kampe dziwić się dlaczego reconecta zrobiłem i poprawilem kampe po czasie bo mi klocki postawił specialnie żeby mnie dedli a tutaj wydruk z konsoli:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Tahiti

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Reason: 'Reconnect jak zombie wbily+ buowa po czasie'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '194.181.131.190'

[AMXBans] =======================================

Reconect specialnie zorbilem i poprawilem kampe bo on mi pospul i niezdązyłem jej poprawic i reconect zrobiłem to jego wina jest.

BlackDead proszę cię żebyś mu admina wziołeś nawet jeśli zapłacił banuje on każdą osobę co 30minut zobacz sobie w amxbans.

A tutaj wydruk z konsoli co mi kazał wyjsc z kampy bo mnie zabije i mi jeszcze kampe rozwalił wcześnie wydruk z konsoli:

Tahiti : pawik

Tahiti : wylaz

Tahiti : albo ban

Hellow : zieloniy nei da sie tam wbic

Pozostalo 1 rund/y/a

ciong mi dydka : timeleft

[base Builder - VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip oraz jak go kupic? Napisz na say'u /vip

Tahiti : zielony ma bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 skargi powiem tak Wy mieliście oddzielne kampy wiec jak mogłem zabić zielonego a po 1 sekundzie ciebie???To że Cię zielony który ma adma zaprosił Cię na serwa to nie oznacza że możesz łamać regulamin bo to (prawdopodobnie) twój kolega.Jakim cudem na no clipie wszedłem na twoja kampe jak normalnie wchodziłem po schodach a wy nawet nie mieliscie przeszkód? Sam napisałeś że zdążyłeś uciec z kampy a to jest łamanie regulaminu!

Co do 2 skargi budowałeś po czasie zwróciłem ci uwagę jak bylem na noclipie na poczatku rundy a potem normalnie wszedłem na twoją kampe byłem może około 2m od Ciebie i reconnecta zrobiłeś. I to jest zachowanie admina? Od samego początku wiedziałem że tak będziesz robił i dlatego w twoim podaniu dałem na nie! Wcześnie robiłeś to samo!Co do psucia kampy , to nie prawda. Nie dotykałem twojej kampy!

A co do twojej wypowiedzi P3W!K widać że się na mnie zmuwiliście.Nie było Cię w tedy na serwerze.

A po ostatnie nie macie dowodów.

Pozdrawiam...

PS: A co do kampy bez wejscia 3 zombie wbiły normalnie ale ich w odpowiedniej chwili zabiliśmy z Hellowem.To że Ty nie umiesz wbić na dobrą kampe to nie oznacza że masz mi grozić.Czujesz się silniejszy jak zaczniesz grozić na czacie? Wszystko jest na dole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak

P3W!K widać że się na mnie zmuwiliście?.Nie było Cię w tedy na serwerze.

Był na serwie

Co do 2 skargi budowałeś po czasie zwróciłem ci uwagę jak bylem na noclipie na poczatku rundy a potem normalnie wszedłem na twoją kampe byłem może około 2m od Ciebie i reconnecta zrobiłeś. I to jest zachowanie admina? Od samego początku wiedziałem że tak będziesz robił i dlatego w twoim podaniu dałem na nie! Wcześnie robiłeś to samo!Co do psucia kampy , to nie prawda. Nie dotykałem twojej kampy!

Tak 1 przesunołem i 1 schowałem , nie zwróciłeś mi uwagi tylko odrazu zbanowałeś , Hhahahahahha Dobra człowieku widać kto tu jest niewinny a kto winnym

Sam kiedyś robiłeś po czasie i to dużo razy więc 1przesunięcie klocka to nic jak ty całą kampe po czasie robiłeś , Nie robiłem tak samo

Dałeś na nie w podaniu pewnie dlatego że nie chcesz aby ktoś inny miał admina oprócz ciebie robisz kampy bez wejścia , budujesz po czasie itp

Ja tylko 1x ruszyłem 1klocka po czasie !

A jak chodzi o te kampe to jakoś nie widziałem a ciągle byłem w twojej kampie :]

Ps.: Widać dajesz bany 1h jak nowi gracze są brawa dla ciebie a jeszcze jak możecie dawać bany za nie wykonywanie celów jak osoby są AFK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś śmieszny nie daje banow za afk tylko kicki...

Nie byłeś ciągle w mojej bo było ponad 5 osob w tt więc jak dedłeś to cię nie było.

Dałem na nie w podaniu ponieważ widziałem nie raz jak gracz łamał regulamin.

Nie miałeś zabudowanego wejscia z 2 stron. Wziełeś dwa nowe klocki żeby je zamknąć więc raz przesunełeś klocek? Przecież go tam wogole nie miałeś? Jesteś śmieszny.

Jak udowodnisz mi to że robiłem po czasie jak nie robiłem?

Tak 1 przesunołem i 1 schowałem , nie zwróciłeś mi uwagi tylko odrazu zbanowałeś , Hhahahahahha Dobra człowieku widać kto tu jest niewinny a kto winnym

To wkońcu raz czy więcej razy ruszałeś klocka? Mylisz się chyba. Raz piszesz tak raz tak.

Czy ty próbujesz wywrzeć na mnie presje żebym się przyznał czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś czytał uważnie to byś zrozumiał że 1raz przesunąłem !! a 2x przesunąłem klocki !! ban za nic LoL ? ty tyle razy przesuwasz itp a dajesz bez sensu bany nie masz już czego wymyślać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to za 1 razem co przesunełeś ? Nie klocek? O.o Dziwne. Nie daje banów za nic, daje im tym którzy łamią regulamin. A co do tego że przesuwam klocki nie masz dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie ogarnijcie sie to ze admin przesunie sb klocke po czasie bo niema wejscia do kampy to nieznaczy ze trzeba go banowac a jak kto zabija na noclipie to ban powinien byc tak wiec ogarnijcie sie bo bezsensu prowadzicie tą dyskusje dla mnie Tahiti i Z!ELOny to sa dobrzy admini i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było wejscia? Graliśby na bb_aztec i nie miałeś z 2 stron zaślepek i mogliby wejść z 2 stron i zaczełeś brać klocki po czasie i dobudowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, ale koniec spamu bo i tak ani ty mi nie udowodnisz ani ja tobie. Nasze oskarżenia mają podporę słowną.

Do Zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...