Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Note THE danger

problem z SS

Polecane posty

Siema,

Jestem nowy. Gram już w miare długo w CS ale jeszcze nigdy nie zrobiono mi SS. jednak zrobiono mi to na tym serwerze i nie moge znaleść tych zdjęc :( Czy jest to możliwe żeby admin dał mi bana "wstaw SS na forum" a nie zrobił mi tych zdjęć ??? Prosze o pomoc ponieważ ten serw jest zarąbisty i chce nadal na nim grać. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości że Admin podał Ci powód "Wstaw Screeny na Cs-SraraSzkola.pl" A dlaczego.

Ponieważ jak admin robi SS'y to automatycznie daje bana z takim powodem !.

Musisz mieć gdzieś te SS'y a bez SS'ów Ub nie bedzie!..

Nick: Note THE danger

Adres IP: Ukryty

Typ Bana:IP

Powód Bana: Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola

Wykonano: 06.12.2013 - 21:51:21

Wygasa: Nie określono

Zbanowny przez: NoName

Zbanowany na: [PL] Cs-StaraSzkola.pl [COD][1001LvL][uNIKAT] @ OwnServer.pl (de_westwood_big)

Jak na Zawszę to prawdopodobnie nie zrobił Ci SS'ów ale ja nie byłem adminem na Cod Modzie i nie wiem jak tam dają Bany i na ile czasu jak robią ss'y może daja na zawsze bo u nas jest na 2tygodznie.. Tutaj jest wycinka z AmxBans i do tego jeszcze jest na Cod Modzie, to nie do nas bo to nie nasz serwer tylko FaLsE. Napisz do niego on może coś z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości że Admin podał Ci powód "Wstaw Screeny na Cs-SraraSzkola.pl" A dlaczego.

Ponieważ jak admin robi SS'y to automatycznie daje bana z takim powodem !.

Musisz mieć gdzieś te SS'y a bez SS'ów Ub nie bedzie!..

Nick: Note THE danger

Adres IP: Ukryty

Typ Bana:IP

Powód Bana: Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola

Wykonano: 06.12.2013 - 21:51:21

Wygasa: Nie określono

Zbanowny przez: NoName

Zbanowany na: [PL] Cs-StaraSzkola.pl [COD][1001LvL][uNIKAT] @ OwnServer.pl (de_westwood_big)

Jak na Zawszę to prawdopodobnie nie zrobił Ci SS'ów ale ja nie byłem adminem na Cod Modzie i nie wiem jak tam dają Bany i na ile czasu jak robią ss'y może daja na zawsze bo u nas jest na 2tygodznie.. Tutaj jest wycinka z AmxBans i do tego jeszcze jest na Cod Modzie, to nie do nas bo to nie nasz serwer tylko FaLsE. Napisz do niego on może coś z tym zrobi.

Czemu niby nie moze dać powoduy takiego? Może dać powód bana jaki chce.

Prawdopodobnie zrobił ssy.Poszukaj ich dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...