Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Just Do It.

Admin Just

Polecane posty

1. Nick w grze: Just Do It.

2. Wiek: 16

3. Platforma (Nonsteam/Steam): NS

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 5

5. Kontakt GG, Steam: GG 12084009

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): SMS,Przelew

7Dlaczego chcę zostać adminem?: Chcę zostać Adminem ponieważ często widzę oraz gram z " cziterami " i chcę temu zapobiec. Wm to Najlepszy serwer (według mnie) i nie chcę , żeby spadł na dno. Admini są rzadko dostępni lecz Ja na Wm gram codziennie. Chcę aby każdy gracz mieł przyjemność z grania bez cheaterów.

8 Kilka słów o sobie: Witam ! Jestem Just Do It. Mam 16 lat potrafię dogadywać się z Graczami CStrike oraz potrafię rozpoznać "cheatera" Chcę , aby Uczciwi gracze mogli czerpać przyjemność wieczorami i nie tylko z gry w CS na Western Modzie, dlatego chcę zostać Administratorem serwera aby zapobiegać nie uczciwym graczom. Just Do It. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie

- nawet nie wiem jak to nazwac, wyrzucal bys nie sprawdzajac graczy ;) tak jak ja biegam i mowisz ze mam wh, i po tem 2,3 osoby tak samo.

- dzis 6.12.13 widze cie pierwszy raz na serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adminem może i nie zostanę ale przynajmniej próbowałem. Co do Cb BukA wczoraj też cb pierwszy raz na servie widziałem większość graczy potwierdziło , że masz wh, trudno. Dzięki za wasze wypowiedzi. Just Do It. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just za wypowiadanie się w podaniu masz już MINUSA

Steam -

Płatność +

Wiek +

Rozróżnianie skilla od czita -

Aktywność :

Forum -

Serwer +

Przezywasz --

Nie.. Sory. Ogarnij słowa oraz patrz dobrze jak kto gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adminem może i nie zostanę ale przynajmniej próbowałem. Co do Cb BukA wczoraj też cb pierwszy raz na servie widziałem większość graczy potwierdziło , że masz wh, trudno. Dzięki za wasze wypowiedzi. Just Do It. Pozdrawiam.

żałosny jesteś, pograj raz na dobrych słuchawkach +- only hs a będziesz grał bardzo podobnie ;)

podał bym Ci dobre ip, ale only STEAM i tam nie można obrażać graczy. :)

"Oj Buka wiem , że się złościsz o to , że nie potrafisz grać i ciskasz na aimie czy wh... Co za tym idzie , NIE chcesz abym zostal adminem ponieważ wiesz , że na haxach juz nie pograsz. Co do graczy nikogo nie obrażam ale jak jesteś przeciwny tej wypowiedzi zrób ss'y jak kogoś na czacie obrażam i wystaw je na spokojnie :) ... Just Do It. Pozdrawiam" kolejny powód aby gracz nie dostawał rangi "chwilowo" ; ) Ps. to Ty mi zrób ss'y jak czituje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Podanie zostało odrzucone

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...