Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DEADP00L

Serwer Mario Bros v1

Polecane posty

spacer.png

 

Tak dobrze widzicie, aktualnie trwają prace nad serwerem Counter Strike 1.6 z nietypową modyfikacją jaką będzie to "Mario Bros".


Starzy wyjadacze powinni kojarzyć gre, przynajmniej mój rocznik 94.. czasy konsol typu "pegasus" 

 

Do rzeczy, serwer powstanie na dniach ale to nie oznacza też, że praca się nie przedłuży. Na ten moment mógłbym odpalić już serwer bo wszystko działa ale to nie jest jeszcze to czego bym oczekiwał. Mam tyle ciekawych wizji i staram się stopniowo tworzyć wszystko.

 

Na tą chwile opowiem tylko w skrócie jak będzie wyglądała rozgrywka:

 

* 32 sloty (przy pełnym serwerze może być ciekawie)

* Zaraz po wejściu na serwer odpala nam się licznik czasu, zatrzymuje się gdy tylko dojdziemy do końca mapy, jak dobrze wiemy na końcu mapy w Mario był do pokonania BOSS, czyli smok. Tak też będzie na moim serwerze.

* Czym będzie się wyróżniać ten serwer? Otóż to, będzie to serwer live. Co to oznacza? Będzie to tak działało jak gry mmorpg, gdzie wchodzimy i expimy. Nie musimy czekać na koniec rundy żeby móc dołączyć do gry. Wchodzimy i próbujemy swoich sił, zbierając po drodze monety, wykonując poboczne misje z ukrytych kryjówek. Do tego czas przejścia mapy zapisywany jest do bazy danych.

* /top15 najlepszych graczy z najlepszym czasem przejścia całej mapy

* Będzie też system levelowania postaci i wiele więcej. Nie chcę za dużo spoilerować.

 

Poniżej załączam pierwsze demo z beta wersji:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, screll napisał:

Mario Miod hmm pierwszy raz słyszę

tylko martwi mnie to że może nikt nie grać na serwerze z takim modem

ogólnie takie mody mi się nie podobają ze wezględu counter strike opiera się nie strzelaniu itp a tu taki mod 

ale no nic zobaczymy jak będzie

 

uwierz mi, że znajdą się chętni. Będzie możliwość strzelania ale do mobów jak i bossa na końcu mapy. 

To nie będzie zwykły serwer gdzie musisz przejść tylko mape. Założyłem sobie, że stworzę coś na tyle unikalnego, że gracze będą chcieli w to grać ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w dużym skrócie emulujesz Mario na silniku CS, cóż są to dwie skrajne gry więc albo to będzie hit, albo kompletne dno 😄 (no offencive). W dodatku CS 1.6 umarł śmiercią naturalną już kilka ładnych lat temu. Spadek zaliczył również CS:GO. Ludzie przenoszą się na inne platformy i ciekawsze gry - może to jest odpowiedź której szukamy (jako serwerownia). Wydaje mi się że zamiast odgrzewać kotlety (emulować starsze giereczki na starych giereczkach) już lepiej będzie odgrzewać świeższe schabowe (Typu własny AmongUS serwer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sn1Cky zgodzę się z Tobą. Też jestem za tym żeby stawiać serwery do gier które są aktualnie na topie. Aczkolwiek nie zakończę prac nad Mario Modem, głównie robię to z sentymentu do CS'a 1.6 i na pewno znajdą się osoby które chętnie zagrają na takim serwerze. 

 

Mógłbym już stawiać drugi serwer ale nie ma żadnego kontaktu z Blackiem.. chłop zapadł się pod ziemie od 2-3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.02.2021 o 19:10, DEADP00L napisał:

Sn1Cky zgodzę się z Tobą. Też jestem za tym żeby stawiać serwery do gier które są aktualnie na topie. Aczkolwiek nie zakończę prac nad Mario Modem, głównie robię to z sentymentu do CS'a 1.6 i na pewno znajdą się osoby które chętnie zagrają na takim serwerze. 

 

Mógłbym już stawiać drugi serwer ale nie ma żadnego kontaktu z Blackiem.. chłop zapadł się pod ziemie od 2-3 dni..

Generalnie szkoda byłoby zaprzestać prac na tak rozwojowym etapie, wydaje mi się że jeden taki mod nie zaszkodzi, aczkolwiek trochę smuteczek będzie jak włożysz w to serce a ludzie to odrzuca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update.. nie chce za dużo zdradzać ale tutaj macie taki malutki przedsmak drugiej mapy. Już na tą chwile mogę powiedzieć tylko,  że będą dwa serwery z dwoma mapami.

 

spacer.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...