Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Vespillo

What's Up ? Czyli z cyklu jak Administracja daje ciała

Polecane posty

Witam,

Nie myślałem, że kiedyś tu zajrzę, ale dzisiejsza sytuacja wymusiła na mnie takie posunięcie. Jestem zażenowany poziomem zarządzania tym serverem. Nie wiem z czego to wynika, ale wiem że tracicie właśnie graczy, którzy byli/są jakoś przywiązani do tego serwa. Ciągły brak obecności jakiegokolwiek z adminów doprowadza do sytuacji, że na przestrzeni godziny gry na serwerze, mamy My jako gracze styczność z kilkoma notorycznie używającymi " wspomagaczy " graczami, którzy kpią tym samym z Nas jak i z całej administracji tego serwera.... Co doprowadza do sytuacji, że gra która sprawiać ma Nam przyjemność staje się miejscem, gdzie człowiek popada w nerwy i nieustanną irytację, w momencie gdy np. nie jest to już jeden cziter a dwóch, czy nawet trzech w jednej chwili - żenada. Macie osoby, które chcą zająć się tym. Chcą zrobić porządek, a Wy czepiacie się człowieka, że nie umie użyć odpowiednio BBcode, lub robi jakieś błędy org. - luuudzie dorośnijcie. Kepasa to dobry gracz, co więcej bardzo często jest na serwerze. O wiele częściej niż aktualni administratorzy, którzy w moim mniemaniu nadużywają tylko swoich uprawnień, lub w ogóle z nich nie korzystają....

Dodatkowym elementem mojej skargi jest fakt, z którym administracja chyba nie do końca wiedziała co robi ?

Dokładnie chodzi o resety. O ile jeszcze restart statystyk jest dla mnie do przyjęcia, o tyle aktualny reset postaci jak i resetowanie się tychże postaci co mapę, powoduje że mnie jako graczowi który włożył w nabicie lvl'a sporo czasu jaki i skilla, aktualnie odbiera chęci na dalszą grę na Waszym serwerze. Myślę, że moją opinię podzielają również inni gracze, którzy korzystają podobnie jak ja z gry na WesterMod'zie. NIe wiem dokąd prowadzi Was ta polityka, ale myślę że w ślepy zaułek z którego nie będzie odwrotu jeśli nic nie zrobicie - TERAZ.

Mam nadzieję, że administracja ustosunkuje się do mojej skargi w jakikolwiek sposób. Mam nadzieję, że poważny.

Pozdrawiam,

Vesp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystko co napisał Vespillo, Kepasa jest graczem, który jest na serwerze codziennie, według mnie powinien on zostać administratorem. Co do resetu lvl'i myślę że nie będzie się to odbywało co rundę... Naprawdę przez to odechciewa się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mają administratorzy do resetu lvli?

Dopiero wróciłem do domu i zaraz ogarnę to zapisywanie lvli.

Nic zapisać na ftp nie mogę jakby chmody takie były,ale są poprawne.Musicie poczekać aż odpowie mi administracja hostingu,bo tylko oni mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to staraj się jak najszybciej bo mało osób grających na serwerze siedzi na forum... Połowa graczy może skończy grać zanim to się zmieni ;)

Pozdrawia

-->@dR!@n<--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta.. Nie wbiję 2 razy z powodu braku czasu bo mnie w domu cały czas nie było tylko o 22 i dziś o 18.30 to zaraz ,że nikt z Adminów nie wbija . Poza tym nie widziałem jeszcze vegi na serwerze jak miał admina ani długo Trevole .. Więc nw po co im był ten admin. W sumie poza tym admin był do 4 więc już i tak chyba go nie mam . A resety lvl`i co mapę były i nie jest to wina pluginów , ani Black się nie bawi niczym tylko jak to napisał wina hostingu i czeka na jego odpowied¼ .. Nie można napisać do niego to jak przyjedzie do domu ? Widzicie ,że go cały dzień nie ma ale i tak robicie problemy -,- ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rownież chciałbym się pod tym podpisać, jeśli już Black naprawi to miło by było gdyby wzrósł EXP ;P

Co do adminów, jestem tego samego zdania... wbijam na server: empty minekreftyk i mnóstwo innych których nie zlicze odpalają jak tylko wejdą, nie ma adminów na serverze, nie reagują, nie inaugurują w życie servera.. rozumiem szkoła itp., ale wejść by można żeby poprawić komfort gry na WM. Co do propozycji, abym został adminem, no cóż jest mi miło i bardzo bym chciał, ale to już nie zależy odemnie. Złoże podanko i sie przekonamy. Myśle, że WM będzie bardziej zadbany, bo widze braki w mapach. a fajnie by było dla odmiany zagrac kabula a nie tylko:dust long, rats, westwood i wildets, mapki ESL'owe byłyby bardziej grywalne, inferno nuke etc. Także to wszystko z mojej strony. Pozdrawiam Kepasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kepasa.. Jak dawałem jakieś inny mapy niż zawsze były grane zaraz dostawałem od 3/4 osób "opierdziel" na u@ ,że co ja za mapy wybieram bo one grane nie są .. To co się dziwisz ,że nie dawałem zwykle ich na vote ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej ja może raz narzekałem na mapke, tak ogólnie to mi pasują :) tylko na rats_bedroom jest chyba bug ?, polega on na tym, że przy kazdym spawnie samoczynnie giną gracze z ct i tt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.. To jest na mapach gdzie jest mały resp. Jak jest za dużo osób np. 24 chyba na mapie rats_1337 też giną , na max i tego typu jest to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co robic colin tylko sie czepiac nie mam admina jeszcze.Jak masz zle informacje to sie nie wypowiadaj.Rozumiem ze nie masz czasu jak kazdy ale jak jestes na WM to jest spokoj tylko ze tu tylko ciebie widac jako admina i nikogo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi tylko o ciebie.. Widziałem kilka zaakceptowanych podań na WM a żadnego admina na serwerze.. Ja miałem z tego co wiem admina na WM do 4 Grudnia . Z tego co mi black mówił ,że tak było zapisane więc ja już nie pilnuję tam "porządku"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Spam.

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...