Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Colin ;P

Postacie

Polecane posty

Jest taki problem ,że w billy the kid (premium) pise ,że jest 1/1 z kosy na PPM a tak nie jest. Więc zrób to black proszę ;d

Oraz Postać Szeryf (premium) ona ma tylko dgl 1/4 i glock/usp no i te 3 skoki . Słaba Postać . Najsłabsza ze wszystkich premek . Może dodać jej jakaś tam bron hm ? np. scout tylko na którym są 2x wieksze obrazenia ? :D

Tom Jeans (premium) . Postać jest dobra brak zastrzeżeń . no może 1 . Ten teleport co 40 sekund . Np. bije się przez przypadek w ziemię to już dupa w sumie bo zawsze ktoś Cię zabije. Może tak dać do 20 sekund ? lub 15 ? :p

Mam propozycję do 1 klasy premium dodania ;)

Miała by ona na start : famas , dgl , glock/usp , dodatkowy skok w powietrzu . Może zbierać bronie ,które leżą na ziemi . 120 hp na start 20 wytrzymki 15 zrecznosci , sily 10 ;) . Co wy na taka klasę premium ? :p . Black dałbyś radę zrobić ?

I perl pijany lucky luck . Po wyrzuceniu przedmiotu awp i tak zostaję . napraw too :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pijany lucky luke to i tak slaby perk a tak to masz do konca mapy awp nie widze w tym nic zlego i tp max co 30 s 15 to lekki nonsens a co do reszty jak najbardziej na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może słaby ale wywalasz perk i zostaje awp . O to chodzi ,że tak być nie powinno. Np. Dostaniesz pijanego wywalisz i potem przyczajkę . A AWP i Przyczajony w sumie najlepsze połączenie i to też takie trochę bez sensu..

30 sekund to i tak dużo . Zwykle widuje ,że po 3 , 5 i 10 sekundach jest a 40 to za dużo jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bilemu poprawiłem 1/1 z noża.

Szeryf miał 1/4 z deagla.Masz racje,że był słaby.Dodałem mu 1/4 z scouta.

Tom Jones ma teraz tp co 30 sek.

Przedmiot Pijany lucku już poprawiłem.

Co do nowej postacie to na razie nie będę robił nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...