Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

whoisrandybogoty?

Polecane posty

Podoba mi się, praca całkiem fajnie się prezentuje oraz jest dobrze wykonana. Rób to, bo na prawdę nieźle Ci to wychodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace pro one są epickie rób dalej bardzo dobrze ci to idzie Messi tu fajnie się prezentuje :D Daje 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak praca z Messim jest epicka, albo jakaś inna twoja to ja jestem ślepy. Co do pacy z Messim to prawa pięść źle wycięta i razi po oczach to bo jest zbyt prostokątna. Poza tym nie wtopiłaś rendera plus dałas jakieś światło na ryjek gracza, co nie wygląda dobrze. Jest tło, piłkarz i jakie kreski i kropeczki an nim. No zbyt wymyślne to to nie jest. Co do ostatniej pracy to PAINTczafmy tobie pomagał ? Bo widzę jego kreskę w tej pracy hue hue :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha,dobre ;>

Po pierwsze,jesli sie nie znasz na taggingu,to nie pisz takich glupot,na temat moich prac,bo robisz na sieci kabaret ;)

Po drugie styl mowi za siebie,render jest dobrze wtopiony,po raz kolejny powtarzam mam nalozyc na postac 72642682929 tekstur?

Pi ptrzecie render pobralam z DA i spodobal Mi sie,tym wygladem,gdyz pasowal do mojego stylu.

Po czwarte,jesli nie wiesz co to TF,to tym bardzie nie komentuj moich prac,bo akurat ostatnia praca byla inspirowana praca z tf'a.. Jesli nie wiesz,tf to portal dla swiatowych taggerow. Radzilabym Ci cos najpierw poczytac,poradniki etc.

Nastepnym razem,jesli bedziesz chcial jrytykowac,to pokaz twoje tagi,zaoze sie,ze jest to "c4d+pixele+flary=typowy polski tag" ;p

Powyzsze prace od podstaw sama zrobilam,bez inspiracji (oprocz ostatniej) ;)

Pozdrawiam.

Ps. Poprawiles Mi humor,dzieki! ;v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trusia nie przejmuj sie... taki już jest xawsze gdy jest ktoś lepszy od niego zawsze próbuje go zgasić.

Praca mega :-> wszystko okiej ale mam pytanko czy korzystasz tylko z poradników na deviant art czy też inne ? Prosiłbym o odp :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czfany,nie czytam poradnikow.W swoim zyciu przeczytalam tylko 3. Poradniki w tym jeden na DA,ale musisz sue liczyc z tym,ze na da sa tylko w jezyku angielskim tutki(jesli chodzi o te lepsze) tak to,to polecam Ci graffika.pl,albo yt.

[ Dodano: 2014-07-11, 14:59 ]

pre_1405083065__citytag1.png

pre_1405083082__flafpitag.png

[ Dodano: 2014-07-11, 17:19 ]

pre_1405091829__pikestag.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam.

Powód:Brak zainteresowania !!

~Jeśli nie zgadzasz się z decyzją zamknięcia zgłoś się do osoby zamykającej ten temat.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trusia, Nie znam się zbyt na takim "czymś" że bez napisów tylko tła.

Ale masz talent

10/10 :) widzę że od 2 dni na sieci znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trusia, 10/10, lecz i tak nie znam tego "stylu" grafiki ^^ takie niczytelne i wgl :) ale i tak w jakimś celu jest doświadczenie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...