Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XYZ

Propozycje

Polecane posty

Siemano co myślicie o takich zmianach/dodaniach

-Czarno zielony kolor 

-Dodanie top donatorów po prawej stronie (tam gdzie posty/tematy/statusy...)

-Dodanie jakiegos teamtu w ktorym były by rozne zabawy forumowe 

-Top spedzonego czasu na forum 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście też myślałam nad kolorystyką bo faktycznie bije w oczy, super pomysł jestem na TAK

Top donatorzy - pewnie myślę, że zachęciłoby to troszkę użytkowników, oprócz koloru mogliby widzieć siebie gdzieś w fajnym miejscu,

Zabawy forumowe - myślę że od tego jest Hydepark

- Top spędzonego czasu na forum, chyba mieliśmy coś takiego, możnaby wprowadzić i połączyć od razu z konkursem typu pierwsze 3 miejsca otrzymują vipa na miesiąc na wybranym serwerze (i co miesiąc zaczynać od nowa stawkę)

 

Fajne pomysły myślę, że warte przeanalizowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarno-zielona kolorystyka? Jak najbardziej za, zwłaszcza w nocy, ten białawy kolor trochę bije po oczach.

Top donatorzy też bardzo fajna opcja. Można by taką listę umieścić na przykład nad/pod odnośnikiem do discorda.

Zabawy forumowe i ranking spędzonego czasu tak jak @SentinelQ

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Opsiq napisał:

Czarno-zielona kolorystyka? Jak najbardziej za, zwłaszcza w nocy, ten białawy kolor trochę bije po oczach.

Top donatorzy też bardzo fajna opcja. Można by taką listę umieścić na przykład nad/pod odnośnikiem do discorda.

Zabawy forumowe i ranking spędzonego czasu tak jak @SentinelQ

 

 

17 minut temu, SentinelQ napisał:

osobiście też myślałam nad kolorystyką bo faktycznie bije w oczy, super pomysł jestem na TAK

Top donatorzy - pewnie myślę, że zachęciłoby to troszkę użytkowników, oprócz koloru mogliby widzieć siebie gdzieś w fajnym miejscu,

Zabawy forumowe - myślę że od tego jest Hydepark

- Top spędzonego czasu na forum, chyba mieliśmy coś takiego, możnaby wprowadzić i połączyć od razu z konkursem typu pierwsze 3 miejsca otrzymują vipa na miesiąc na wybranym serwerze (i co miesiąc zaczynać od nowa stawkę)

 

Fajne pomysły myślę, że warte przeanalizowania!

 

Jeżeli chodzi o te gry to bardziej chodziło mi o to żeby własnie w tym hydeparku byłby odnosnik tak jak jest muzyka.humor itd itd odnosnik Gry forumowe i były by tam wyłacznie tylko gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry forumowe są w dziale "Hydepark". Rzeczy, które nie mogą znaleźć swojego miejsca w poddziałach Hydeparku są właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać ze dodałbym jeszcze liste ludzi ktorzy byli na forum w ciągu ostatnich 24h 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Opsiq napisał:

Czarno-zielona kolorystyka? Jak najbardziej za, zwłaszcza w nocy, ten białawy kolor trochę bije po oczach.

 

 W10 masz taką fajną opcję jak "wyświetlanie nocne", albo zmniejszenie jasności ekranu - polecam.


Aczkolwiek DarkMode na forum by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka to

- Ciemno zielone forum ten biały faktycznie jest zbyt biały xd

- Donatorzy dobry pomysł

- Kto był na forum przez 24h jak najbardziej

- Kolorowe nicki na forum w kolorze grupy.

To są moję propozycje które rzucają sie w oko jako 1 plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za propozycje,  postaram sie jak najszybciej wdrozyc.

Odnosnie szablonu to ciemna wersja zostanie stworzona po pelnym ukonczeniu obecnego i na jego podstawie.

 

Mile widziane każde kolejne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...