Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GabvN

[Odrzucone] Wassup Podanie XDD

Polecane posty

Imię: Tobiasz
Nick: Gabvn
Wiek: 18
Doświadczenie: dość spore + ts3 (Head Admin) ;)
Miałeś moderatora na innym forum?: Miałem kilka razy moderatora na różnych stronach 😛
Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Jestem miłym i kulturalnym chłopem. Chętnie pomagam innym i mam szerokie zainteresowania, do których należą także moderowanie forum. Jest dla mnie ważne ,aby forum rozwijało się z biegiem czasu oraz żeby użytkownicy poświęcali swój czas zarówno na forum jak i serwerze. Chciałbym także odciążyć trochę innych i pomagać użytkownikom, ponieważ jestem taką osobą, której mimo wszystko sprawia to największą radość 
Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Postaram się go rozwiązać lub pomogę w rozwiązaniu problemu ;)
Lubisz pomagać użytkownikom?: oczywiście :)
Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): https://steamcommunity.com/id/Jan_Pawel_2
Kilka słów o sobie: Mam na imię Tobiasz. Interesuję się Komputrami , muzyką , stronami internetowymi, ogólnie informatyką.

Edytowane przez GabvN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyżej - takie komentarze są zbędne. Następnym razem prosiłabym o sensowne, argumentowane odpowiedzi za lub przeciw :)

 

Co do Twojego podania obecnie nie jestem za tym z uwagi na to, że w ogóle nie wiem kim jesteś.

W rubryce powiedz coś o sobie też niewiele, dołączyłeś dzisiaj. BYłabym za zawieszeniem podania na okres tygodnia przynajmniej i tego byś pobył z Nami trochę i dał się poznać skoro masz być częścią administracji.

Zapraszam resztę do wypowiedzenia się oraz Ciebie byś troszkę dał się poznać :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Można wejść na Team Speak'a i zrobić meet :) (Ts jest podany na głównej stronie)

Edytowane przez GabvN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz tak duże doświadczenie... To chyba ono powinno Ci podpowiedzieć, że istnieje coś takiego jak wymagania na dane stanowisko.
Zamiast błaźnić - daj się poznać, pobądź tutaj trochę, zapoznaj się z administracją, a przede wszystkim wykaż się że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko.

Jeżeli chcesz łatwo i szybko nabić posty to zapraszam do offtopu, wchodzenia w reklamy i pisania posta "zrobione", zagranie na jakimś serwerze zgłoszenie swoich zmian/propozycji co do niego... A może uda się przymknąć oko na 3-mc staż w sieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...