Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dimonek

Skarga Dyzio

Polecane posty

Mój Nick w grze: FaLsE

Nick Admina/Gracza Head Shoot Killer Dyzio jakoś tak

Data,godzina, mapa zdarzenia: Mapa 12:23

Opis Sytuacji: Normalnie pompa. Dyzio ze sprintem zrobili kampe niby ze spowalniaczem ale mozna ja bylo przejsc normalnie tak jak na surfie, no i wbilem do nich zabilem dyzia i dostałem bana na 5 minut.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Noob3k ss z banem http://dimonek.ct8.pl/skargi/skarga.jpg

O co prosisz: Odebranie admina, najpierw niech się nauczy grać na bb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Co to za Skarga Chłopie, Nie miałeś Upomnień? każdy admin dał By Ci za to ban.. Normalnie jeszcze dobrze nie wejdziemy do Kampy a on już za nami..., Mógłbyś pisać skarge jak bym Ci dał na 3godz czy coś a nie na 5min ... ¦mieszne. Noobek A ty co podpisales sie dlatego bo gosciu mial 4 przeszkody usunolem 1 i ty wyzywales na mnie ze powinienem go zbanowac, jak bym go zbanowal to by nikt nie gram na serwie.. Na mnie jest 1 Skarga.. wy tylko macie problemy, jak 1 dalem bana na 5min Upominalem cie z 3razy wiec ban sluszny, a co do Noobka, to ja nw co on chce ;)... że gosciowi nie dalem bana tylko odsunolem 1 przeszkode nie widzisz że pisze na Say'u Max 3 przeszkody i 2 Na kampie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Nie no jak by Dyzio chciał by banować wszystkich na BB to by nik nie grał a co do skragi to nie jest słuszna bo że dał bana na 5 min to zaraz musi byc skarga nie no pozdro dal tych Użytkowników i jeszcze FaLse jest H@ i pisze skrage na 5 min mógł byś napisać skarge jak by ci dał na 3 godziny albo na 1 godz. i Dyzio nie jest dzieckiem Za przeproszeniem bo jak by był dzieckiem to by nie był Moderatorem,UnBan team, i jeszcze jest Adminem na wszystkich serwach więc on Nie Jest Dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Co to za Skarga Chłopie, Nie miałeś Upomnień? każdy admin dał By Ci za to ban.. Normalnie jeszcze dobrze nie wejdziemy do Kampy a on już za nami..., Mógłbyś pisać skarge jak bym Ci dał na 3godz czy coś a nie na 5min ...

Ban to ban nie ważne czy na 5 minut czy na 3godziny, niesłusznie dostałem bana ponieważ to nie moja wina, że tak zrobiliście kampe, tylko wasza że nie potrafiliście jej poprawnie wykonać. To że znam więcej sposobów na wejście do kamp to moja sprawa, a to że wy nie umiecie się przed tym uchronić to już macie problem. Co prawda upominałeś mnie ale nie zrozumiałem dlaczego, chyba przez mojego "skylla :D". Tak więc zastanów się zanim coś zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Nie no jak by Dyzio chciał by banować wszystkich na BB to by nik nie grał a co do skragi to nie jest słuszna bo że dał bana na 5 min to zaraz musi byc skarga nie no pozdro dal tych Użytkowników i jeszcze FaLse jest H@ i pisze skrage na 5 min mógł byś napisać skarge jak by ci dał na 3 godziny albo na 1 godz. i Dyzio nie jest dzieckiem Za przeproszeniem bo jak by był dzieckiem to by nie był Moderatorem,UnBan team, i jeszcze jest Adminem na wszystkich serwach więc on Nie Jest Dzieckiem.

Nie jest ?, jesteś pewny? Niech mi dowód osobisty pokaże . Nie ma 18lat jest dzieckiem ;*. Ban to ban . On uważa, że dostał nie słusznie dlatego napisał skargę. Co z tego, że 5min? Może ja wejde na serwer z adminem i zacznę banować wszyskich po kolei na 5min i nic nie będą mogli mi zrobić, bo przecież to tylko 5minut, o admina nie jest trudno. Wystarczy zapłacić składke i spełnić wymagania, które nie są zbyt wysokie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Nie no jak by Dyzio chciał by banować wszystkich na BB to by nik nie grał a co do skragi to nie jest słuszna bo że dał bana na 5 min to zaraz musi byc skarga nie no pozdro dal tych Użytkowników i jeszcze FaLse jest H@ i pisze skrage na 5 min mógł byś napisać skarge jak by ci dał na 3 godziny albo na 1 godz. i Dyzio nie jest dzieckiem Za przeproszeniem bo jak by był dzieckiem to by nie był Moderatorem,UnBan team, i jeszcze jest Adminem na wszystkich serwach więc on Nie Jest Dzieckiem.

hmmm 14 lat to raczej można nazwać dzieckiem tylko takim ogarniętym poza tym pełno jest 14 latków w unban team moderator jak Ci ktoś ma udowodnić wiek, bo napisze tak w podaniu ?? co do skargi ban to ban szkoda że tylko ss z banem, bo nie za bardzo rozumiem sytuacje :/ , a raczej ban za co dostał false czy jak on się tam nazywa w cs'ie. Niech się Black wypowie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...