Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tahiti

skarga na sprint i bloody

Polecane posty

Mój Nick w grze: Tahiti

Nick Admina/Gracza Sprint, Bl00dy czy jakoś tak

Data,godzina, mapa zdarzenia: 17.11.2013 8 :40

Opis Sytuacji: Admini robią kampy bez wejścia , biją na ziemi i nadużywają admina.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www46.zippyshare.com/v/56242841/file.html

O co prosisz: O ukaranie tych adminów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Dema się nie da odtworzyć , więc nie masz dowodów, ja nie bije na ziemi obok Kampy stał mój klocek więc mogłem na nim bić. po 2 nie nadużywam admina jakbym nadużywał to menu admina bym latał na godmode psuł innym Kampy po 3 Mamy wejścia ale bardzo trudne jeżeli nie umiesz wbić to twój problem dziecko ja nie wbijam na noclip tylko normalnie wiec jak ja wszedłem tez możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Po 1: Kampy były z wejściami tylko bardzo trudne, że my lewo weszliśmy .

Po 2: Mogę bić zombie jak jest koło klocka wejścia na moją kampe, i nie biłem na ziemi tylko na wejściu do mojej kampy!

Po 3: Nie nadużywam admina, jak jestem w TT latam sobie po mapce by patrzeć że nikt nie łamie regulaminu. A jak bym nadużywał adma to:

- Budował bym po czasie,

- wszystkich banował, kickował,

- ustawiał bym kolorowe klocki,

- latałbym ciągle po mapce w TT i CT i nic nie robil,

- Nie pomagał graczą,

Po 4. Demka nie idzie otworzyć, i ja jeszcze nigdy nie budowałem po czasie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne mi demko działa. I to już jest NEXT skarga na Sprinta boshe on ma już ze 100 skarg a bloody bije na ziemi i psuje kampy i potwierdzam to że meli kampe bez wejscia bylem przy tym ( MÓJ BRAT I WIDZIAŁEM) macie więcej przeszkód i spowalniaczy SPRINT obraża innych graczy oraz wbija na campe na no clipie a bloody nie umie grać i bije na ziemi -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jednemu działa demko, mi osobiście też działa czekajmy na H@ niech się wypowie. Już do przesady kozaczą bo mają admina i myślą że mogą robić wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

IPRZEMOI, I po co się tutaj udzielasz? Nigdy cię nie widziałem na serwie ;) . Nie bije na ziemi tylko jak mam Broń plazmową to to ma taki zasięg że jak bije w kampie to i bije poza kampa. Jak nie wiesz to się nie udzielaj w nie swoje sprawy. Jak co MagnesS. dowody przeciwko SprinT jak budował po czasie itp. Linki do SS'y dam potem.

PS. IPRZMOI jak jesteś taki mądry to wbij na BB kup se adma i zobacz jak to jest, spam jest niesamowity. PB, WM a BB to co innego. Więc zamknij się bo ty się nie nadajesz, na ciebie jest z 10-15skarg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...