Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nikodem

Skarga Sprint

Polecane posty

Mój Nick w grze:NikodeM.C

Nick Admina/GraczaSprint

Data,godzina, mapa zdarzenia:nie wiem dużo tego jest

Opis Sytuacji:Admin sprint lata na godmodzie znaczy wlatuje do kampy blokuje innych graczy klockami żeby ich zabić bije na ziemi Gdy nie zdazy wejsc do kampy wlacza godmode i broni kogos zeby wszedl widać to na poniższym ssie przeklina

Robi sobie krawędzie nie do przejścia po tym jak wleci do kampy buduje po czasie widać na ssie.itp

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:http://www5.zippyshare.com/v/91013754/file.html

O co prosisz: Nie wiem Bóg zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, dzisiaj podlecial do mojej i blodyego kampy na godzie , zdjal goda to go udupilem i mnie zabil.

Potem wlecial do mnie na godzie znowu i mnie zabil.

Następna sytuacja:

Kampił z Gonzo w jednej kampie, gonzo mnie zaczal bic na ziemie wiec nie wbijalem do kampy i ja banika dostalem.

A gonzo "święta krowa" nic nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Również potwierdzam i jestem za odebraniem Admina.

Dzisiaj była tak sytuacja na bb_aztec

1 Sytuacja:

n00b3k bił na ziemi, Sprint dał mu bana wleciał szybko do jego kampy na noClip i Godmod i go zabił by mieć fraga.

2 Sytuacja:

Miałem kampe z Folse czy jakoś tak dał nam fraga, i wtedy wlecial do nas na GodMod i zabił folse czy jakoś tak. Co to za admin.

3 Sytuacja:

Była również sytuacja na innej mapce nie pamiętam.

Było już dawno po czasie

Zombie wbija do niego na kampe, nie dość że miał 4 przeszkody to jeszcze sobie robił osłony by jak ktos podsadzał drugiego to żeby nie wbił.

4 Sytuacja:

Mapka bb_dust2012 czy jakoś tak. Dostałem bana za to że uciekłem z kampy, przypadkiem za bardzo do tyłu poszedłem. Ale odrazu jak spadłem stałem w miejcu i czekałem aż mnie TT zabije. Wtedy dostałem bana, byłem zombie na ziemi. Jak dał mi SprinT bana to zaczął mnie bić i zabił!

To tyle z mojej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh BlOOdY potwierdzam tą sytuacje.Siadziałem w kampie odrazu wbil sprint był na ziemi 1 cm od mojej przeszkody zgadzam się dał mi bana i pochwili podlecial do mnie i mnie zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloody a pamiętasz wczoraj jak biłeś na ziemi i robiłeś kam pe po czasie ? tu masz ss'y : http://speedy.sh/QMMVZ/Wyczyny-nieogara.rar :) ty tak samo robisz jak w tym co się udzieliłeś black też tak robi więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, kupil sobie plasme za 700 ja wbilem mu do kampy, zbilem mu 30hp i patrze a on nagle godzika sobie wlaczyl -.-

Kiedy wrescie ktos rozpatrzy te skargi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Od 29.11.13r jest nowy wzór.Wszystkie stare skargi zostały zamknięte.

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...