Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez Galareta :v
      Witam chciałem ogłosić, że powracam na starąszkołę i będę często zaglądał na serwer.
    • Przez Break.
      Więc tak na wstępie powiem iż kiedyś byłem aktywnym użytkownikiem forum jak i aktywnym graczem na serwerach , lecz sprawy nieco się pokomplikowały i musiałem opuścić forum jak i serwery . Co nie którzy zapewne mnie jeszcze pamiętają ( mam taką nadzieję )hehe ale no nic trzeba się przedstawić nowym którzy mnie nie znają , a więc tak mam na imię Szymon lat 23 (rocznikowo) .
      Pochodzę z Śląska , dokładniej z Zabrza interesuję się grafiką , komputerami oraz gotowaniem .
      Swój wolny czas poświęcam swej wybrance życia , ale czasami też w gierki np Hooligansgame.com . Myślę nad powrotem do Cs dlatego postanowiłem odwiedzić stare poczciwe forum cs-staraszkola.pl i zobaczyć co tutaj się wyrabia . 
      No to myślę że to wystarczy pozdrawiam starych jak i nowych wyjadaczy )
       
    • Przez wnkj
      Twój nick z gry: wnkj
      Twój SteamID: STEAM_2:0:1464710485
      Twoje IP: 89.66.189.140
      Kiedy zbanowany (data + godzina): 10.04.2015 - 17:34:34
      Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
      Link do screenshotów: http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=14286877306581.zip
       
      Proszę o odbanowanie
    • Przez ChwialekK
      Imię:Marcin
      Nick:★ ChwiałeK. 
      Wiek:16
      Byłeś już w UnBan Team?:Tak, byłem tutaj i nie było żadnych zażaleń
      Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:1-3h
      Kilka zdań o sobie:Jestem Marcin, mam 16 lat. Byłem tutaj w UBT, ale zrezygnowałem dobrowolnie, bo czasu nie miałem na odbanowywanie wtedy. Teraz już nie mam takich obowiązków jak wtedy i mogę odbanowywać ludzi, bo i tak siedzę bardzo dużo na forum. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma to sensu.
    • Przez ALLeine
      Witam,
      Z tej strony ALLeine i właśnie się witam, wow!
       
      Od czego by tu zacząć, hmm? Przychodzę tutaj po bardzo, ale to bardzo długim okresie szukania czegoś na stałe - chyba właśnie to znalazłem
       
      Mam na imię Kacper, lat 17. Jestem bardzo pozytywną osobą. Mieszkam na Dolnym Śląsku, w mieście Zgorzelec. Lubie strasznie sport, tak samo jak e-sport. 
       
      Zostaje z wami na dłużej, mam nadzieje, że was polubię. Oczekuję odwzajemnienia
       
      Z fartem!
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...