Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

yogiexe

Skarga na sprint.

Polecane posty

Mój Nick w grze: Avp#

Nick Admina/Gracza SpriNt

Data,godzina, mapa zdarzenia: 10.11.2013 godzina od 18-19:58

Opis Sytuacji: Admin zachowuje sie jakby miał 1szy raz admina. Gracze biją na ziemi, admin nie reaguje. Gracze reconnectają , admin nie reaguje . Zareagował dopiero gdy napisałem : bongoo reconnectnął. Gracz Gonzo :) bił na ziemi 3 razy. Ile dostał banów ? 0. Dlaczego takie osoby w ogóle dostają admina ? Ten admin zbanował może 3 osoby i to dopiero kiedy podpowiedziałem : zbanuj go. Teraz o 20:02 wyzywam admina i też mnie nie banuje za kulture/obelge/obraze. Specjalnie nie wykonuje celów i też bana nie dostaje. Co to ma być ?! Jestem zażenowany poziomem tego admina. Admin nie daje przykładu dla innych graczy. Wiem , że robienie tzw. "wieży" nie jest zabronione w regulaminie ale wieże robią osoby które nie umieją grać. Admin gra vipem i jeszcze sie podsadza... + Co każdą mape robi vote bo mu sie mapa nie podoba.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie mam.

O co prosisz: Prosze o ogarnięcie/odebranie admina.

Z góry dziekuje za czas poświęcony w czytaniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1, Cały czas reaguje bo widzę Gracz Gonzo nie bił nigdy na ziemi przy mojej obecność :) Można Się Podsadzać bo w regulaminie nic takiego o tym nie ma :) Za Obrazę i nie wykonywanie celów banuje i za obelgę oraz kulturę jakbyś nie zauważył tego :) Z Koro Nie Masz Dema Ani Ss'ów to po co ta skarga jeżeli tylko kłamiesz tyle mam na twój temat :) i Poucz się troszkę ortografie bo słabo ci z nią wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham ? hahah. Mój brat cioteczny potwierdzi. Jesteś taki żałosny. I ortografii to ty sie poucz, Z koro :)

Ss kiedy cie obrazam : http://img707.imageshack.us/img707/3454/3958.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z koro? Skoro się pisze i wtedy co mnie obrażałeś miałem krótkie zw bo patrzyłem forum :) A Gonzo Nie bił na ziemi bo go obserwowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...