Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MaKi

Skarga NeXuS

Polecane posty

Gracz : MaKi

Skarga Na : NeXuS

Powod : Dał mi bana na 5 min powod "'to idz i mi nie groz" nie wiem oco mu chodzi , MKS chodził caly czas po txt i wogole mu nic nie zrobił .

~*P u L E K*~' dostal bana na '30 minut'.

Powod: 'txt.

MKS nie dostał a chodził cały czas P u L E K raz poszedł na txt i dostał bana 30 min .

Dowód : spytaj sie .

P*S*A

/MCH/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

MaKi dzieciaku, denerwują mnie już twoje skargi

Wiem już że shadus i skrillex słuszcie cię zbanowali bo ty naprawdę nie dorozwnięty jesteś !!

Każesz mi wszystkich banować !! Straszysz mnie że pójdziesz ze skargą !! Za ?? Hmm ... Ogarniałem graczy za pingi, a ten mi spamuje na u@, że ten to na Txt, ten rash, ten na wh !! Nie dam rady się rozdwoić. A po za tym muszę sprawdzić czy ten gracz tak robi a nie. Bo do cb zaufania to już chyba żaden admin PB nie ma !!

Black rób co chcesz ale moim zdaniem to 3 ostatnie skargi są nie słuszne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

WoLF było tak:

Było 3 garczy z pingiem wysokim i lagowało strasznie serwa, że w amx nie mogłem wejść. Dlatego ich powywalałem. MaKi'emu napisałem, że zaraz sprawdzę. A ten mi grozi że skargę napisze. To mu odpisałem, że jak chce to niech pisze. Sam wiesz że 5 banów naraz się nie da dać ;> Ja już sobie wyobrażam, co by było, jak by dostał adma. (połowa serwera ban za wh, bo go zabili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaKi, z tym dowodem to poleciales ostro "spytaj sie". To ma byc powod ? Jeszcze jedna taka skarga i poleci ostrzezenie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maki nie można grozić skarga na nexusa ..... Nexus dobrzec wywaliłeś tych co mieli pingi wielkie a na drugim razem to maki ogarnij się i nie grozi skargą na kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...