Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Dodano w sklepie możliwość zakupu farbek, nieśmiertelników oraz złota (Dzięki @Smike :) za pomysł).
      Rabat przy zakupie większych pakietów.
       

       
      Zapraszamy - sklep.cs-staraszkola.pl
       
       
    • Przez gabana
      Czesc, wyskakuje mi blad :
      " Could not find filestystem dll to load. " szukałem na forum ze trzeba pousuwać pliki i nie pomaga ;/
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Dzisiaj grając na serwerze zauważyłem, że jest chyba pewien błąd.
      Piszę "chyba", ponieważ nie wiem czy zostało to zrobione specjalnie czy też nie.
      Chodzi o to, że nie każdy dodany punkt w kondycję jest zaliczany jako punkt dodany.
      Sytuację najlepiej widać na screenach.
       
       
      Screen 1:
      Mam 7 punkt i dodaje 2 punkty w Kondycję.

       
      Screen 2:
      Jak widać dodałem te 2 punkty w Kondycję lecz zaliczyło mi tylko 1 punkt w Kondycji przez co dodało mi tylko dodatkowe 0.4% dodatkowej Kondycji.

       
      Jeżeli coś jest nie zrozumiałe to mogę wyjaśnić lub jeżeli to nie jest błąd to temat zamknę
       
    • Przez szparag_v2
      prawdo podobnie wiem kto się włamuje na konta innych graczy to viceroy  wiem to od kilku graczy  on się włamuje na konta i wysyła ns na inne konta  i tak dalej
      proszę o sprawdzenie tego gracza  z góry dziękuje 
       pozdrawia : szparag _v2 
       
    • Przez szparag_v2
      Nie mam zielonego pojęcia czy to błąd czy ktoś okrada graczy ale po raz  2  zniknęły mi nieśmiertelniki  za 1 razem znikło mi ok 150 ale za 2 razem już 600
       : ! nwm czy dotyczy to każdego gracza czy tylko kilku ale proszę  o  rozpaczanie tego posta i jeśli to możliwe naprawienia problemu 
       
      Pozdrawiam : szparag_v2
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...