Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam,

W związku z ponownym uruchomieniem OnlyDD2 jako jego fan zmuszony jestem zgłosić kilka rzeczy, które powinny zostać poprawione/ zmienione:

 

1. Po zaplantowaniu paki nie ma typowego napisu "Paka wybuchnie za X sekund" blisko środka ekranu, który obecny był przez upadkiem serwera.

2. Roundsoundy nie grają. Nie wiem, czy jest to celowe, więc na wszelki wypadek napiszę.

3. Tt może zaplantować pakę na B mimo, że nie ma 5 ct

 

Pozdrawiam z nadzieją, że te błędy zostaną naprawione.

 

PS. Będę edytował ten temat jeżeli któreś z błędów zostaną naprawione lub pojawią się nowe. ( Tak więc proszę mi go nie zamykać)

 

 

 

Edit1

Wiem, że czas wyświetlony jest na zegarze, jednak odliczanie zwykło być podane właśnie w formie napisu, bardzo ułatwiało grę. 

 

Dziękuje za już naprawione błędy.

 

 

 

Edit2

 

4. Jeżeli tt jest afk i ma pakę to zostaje z nią do końca rundy. Z tego co pamiętam jeżeli tt z paką był zbyt długo afk to automatycznie wyrzucał on pakę.

 

Edytowane przez Toxic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!. Czas pozostały do eksplozji wyświetla się na zegarze.

2. Poprawione

3. Poprawione

4. Poprawione

 

Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez adv129
      Paczki jakie posiadam to Only DD2/Mirage/Cache/Arena1vs1.
      Paczka zawiera wiekszosc moich pluginów dzięki temu serwer wyróżnia się od innych.
      Cena:30zł (mozliwosc negocjacji)
      Płatność: PayPal/Przelew/PSC/SMS Premium mozliwosc wystawienia na allegro
      Kontakt:GG:65172503/Mail:[email protected](nie odpisuje na pw forum)
      Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane !
    • Przez adv129
      Paczki jakie posiadam to Only DD2/Mirage/Cache/Arena1vs1.
      Paczka zawiera wiekszosc moich pluginów dzięki temu serwer wyróżnia się od innych.
      Cena:40zł (mozliwosc negocjacji)
      Płatność: PayPal/Przelew/PSC mozliwosc wystawienia na allegro
      Kontakt: 63904416/[email protected](Nie odpisuje na pw forum)
      Demo podaje po skontaktowaniu sie ze mna
      Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane !
    • Przez BlaQ517
      Prosimy o oddanie głosu na wszystkie serwery 
      PaintBall PD Mod Western Mod Call of Duty Mod Only de_dust2 CS:GO Only Dust II CS:GO Only FFA  
      Głosować można co 24h.
       
    • Przez Satis
      Cześć, wspomniałem dzisiaj na czacie o serwerze minecraft który posiadam. BlaQ517 zaproponował abym dołączył. Ja z miłą chęciąć napiscie co wy o tym sądzicie? przyciągnie graczy? Jeżeli ktoś gra to niech da swoją opinie tryb to: Hardcore!  Opinie na dole.
    • Przez BlaQ517
      Włączenie GOTV
       
      Aby włączyć GOTV należy dopisać do lini startowej
      +tv_enable 1 lub do pliku konfiguracyjnego
      tv_enable "1" Konfiguracja GOTV
       
      Konfigurację warto dodać do osobnego pliku konfiguracyjnego np. gotv.cfg, aby został wczytany należy dodać do lini startowej
      +exec gotv.cfg Mój gotv.cfg
      tv_enable "1" // 1 - GOTV włączone, 0 - GOTV wyłączone tv_name "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Nazwa GOTV tv_title "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Tytuł GOTV tv_password "" // Hasło wymagane do połączenia się z serwerem GOTV tv_autorecord "1" // Autoamtyczne nagrywanie tv_debug "0" // Debugowanie tv_maxclients "16" // Maksymalna ilość klientów tv_maxrate "64000" // Maksymalna ilość bajtów na sekundę wysłaną do klienta echo "[Cs-StaraSzkola.pl] gotv.cfg wczytane" Tak skonfigurowane GOTV będzie automatycznie nagrywać dema (w katalogu csgo).
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...