Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

guess who's back ...

Polecane posty

Czesc kumple, ostatnio wrocilem pare msc temu ale siec stala pusta. Tesknie za mordkami niektorymi wiec mysle ze a co mi tam. Wroce moze ktos pamieta jeszcze mnie xd Bede z wami i mam nadzieje ze ruszy siec niebawem! Pozdrawiam bardzo Karqu blacka mastera pimpa i wszystkich ktorzy byli i sa. Bylem ostatnio na tsie ale nie poznal mnie nikt po glosie bo ostatni raz mnie slyszeliscie 2 lata temu :d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sn1CkY
      You want me to forgive, forget you
      As easy as these lips impress you
      And undress what you said was mine
      No more lying, no
       
    • Przez ChwialekK
      Witam wszystkich, tutaj Chwiałeczek. Strzelam, że większość z was mnie nie zna, a kojarzyć mogą mnie tylko osoby będące tu dłużej niż od maja 2015. Od tamtego czasu miałem tutaj perm-bana, ale magicznie wyparowało mi dzisiaj kilka punktów. W tym miejscu chciałbym również przeprosić całą ówczesną administrację - Blacka, Pimpa, Mastera, KarQa, i nie pamiętam kto jeszcze wtedy zasiadał w ekipie - za moje zachowanie. Wracam tutaj z przytupem, aby znów zacząć od 0 i wspiąć się po szczeblach rang. Cya
    • Przez AreS DD2
      Witajcie
       
      Powracam po całkiem sporej przerwie (ogarniałem oceny by na koniec roku mieć totalny luz).
      Dla osób które mnie nie znają mam na imię Jakub, lat 17 woj. Łódzkie. Gram w Łódzkiej lidze Nike Playarena w zespole Red Devils 2013. Miesiąc temu przeszliśmy do ligi wyżej i będzie walczyć w następnym roku o awans do zaplecza ekstraklasy!
      Chciałbym pozdrowić nowych jak i starych przyjaciół z serwerowni cs-staraszkola.pl
       
      Do zobaczenia na dd2
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...