Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez MastHer
      Część witam wszystkich po 2 miesięcznej przerwie. Wracam na "stare śmieci " ale tak patrzę patrze i stwierdzam że tu nie ma do czego wracać bo serwery są prawie puste.  Ale postanowiłem zostać na forum. Może chociaż na forum będzie trochę ludu. 
      Witam  wszystkich. 
    • Przez Scofi
      Siemano z tej strony blaaq wracam po przerwie. Wielu ludzi powinno mnie pamiętać z PaintBalla. Ci którzy mnie nie znają to mam na imię Mateusz mam 15 lat , uczęszczam do 3 gimnazjum lubię słuchać muzyki, grać w piłkę nożna. Interesuję się motoryzacja oraz dziewczynami <3 W wolnym czasie lubię się spotykać ze znajomymi. To by było na tyle pozdrawiam blaaq.
      Na serwerze będe grał pod nickiem EmZiaK lub blaaq.
       
    • Przez iMafish
      Witam, chciałbym do was wrócić i zaczynam grę na cod modzie pod nickiem "Teeylow" Niektórzy mnie pamiętają niektórzy nie Ale zawsze możemy się poznać. Zakupiłem mikro, więc można wkońcu pogadać Więc witam po przerwie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...