Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Tozert
      Jako zapalony gracz Only dd2 mam pytanie do wszystkich, którzy mogą udzielić informacji odnośnie zadanego niżej pytania.
       
       
      Czy ten serwer jeszcze żyje? Od prawie roku nie da się połączyć, a na forum nie nalazłem żadnych wiadomości o zmianie ip.
       
      Jakiś czas temu słyszałem o reaktywacji całej sieci, ale od tamtego czasu nastała całkowita cisza.
      Proszę o odpowiedź możliwie wyczerpującą temat dla osób, które w przyszłości także dręczył ten temat.
       
      Pozdrawiam Toxic
    • Przez ChwialekK
      Nick oskarżonego:Edeen aka last aka neo aka neonovz
      Nick oskarżyciela:jak wida
      Powód skargi:Danie niesłusznego warna (można wypowiadać się we własnym podanie, "możesz mi naskoczyć" to gwara uczniowska i nie ma nic o tym w regulaminie so idc)
      Dowody:mój warn
      Czego oczekujesz:wylot

      Edit 
      do tego daje -1 za byle gówno :v
    • Przez ADRIAN99
      Jakis czas temu probowalem wejsc na serwer a tam 
        [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : pro  [AMXBans] Powod : ' AB , pa : ) '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 340152012 '  [AMXBans] Twoje IP : ' 185.24.198.34 '  [AMXBans] ========================================   a moj nick to ADRIAN 
    • Przez Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/joxrpvFBEk0?feature=oembed" frameborder="0">
    • Przez ChciwaBabaZRadomia
      mój nick : ChciwaBabaZRadomia
      Jego nick : .Kropeczka 3> czy jakoś tak
      serwer: COD
      informacje z konsoli:  8088 STEAM_2:0:1385596630  16 22:46   36    0
      Rodzaj czita: AIM na bank
      Kiedy : Teraz w tej chwili.
      dowody : Demko:http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=142417009949741.rar
      demko jest długie sory za to ale liczą się pierwsze 5 min
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...