Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nicolcia
      No ,więc tak...
      Mam na imię Nicola {koledzy mówią na mnie Nikuś } ,aż 18 latek ^^. Mieszkam w Warszawie ,a raczej w centrum Warszawy . Interesuje się głównie Sportem,muzyką i tam grami komputerowymi. Grę u was zaczęłam parę minut temu i postanowiłam ,że mogłabym tu zostać na stałe i poznać nowych znajomych lub kolegów . Hmm... co mogę jeszcze dodać no chyba nic na koniec zdj <hejty na klate >

    • Przez .Spr!Nt^_^
      Siema mam na imie Artur niedawno zaczołem grę na paintballu, interesuje się piłka nożna, informatyką i grafiką byłem 2 razy grafikiem i 6 adminem na różnych serwerach ale najwięcej na pb (2) serwer mi się spodobał ale mało osób tu gra  chciałbym wam pomóc rozkręcić serwer żeby więcej osób grało itp to tyle ode mnie narazie 
    • Przez TouSon
      Witam was jestem Damian mam 15 lat w październiku 24 16 będzie, zajmuje się tworzeniem stron www oraz grafiką i tworzeniem serwerów cs 1.6
      jestem z wielkopolski ;d
    • Przez SentinelQ
      witam
      więc mam zamiar kupić sobie nowy skuter motor/mini ścigacz
      aktualnie posiadam zetke (romet zetka 50), ale troszke mi się znudziło i poszukuję czegoś lepszego :0
      Doradzicie coś? osobiście jestem zakochana w aprilla rs 50 , ale może macie lepsze propozycje
    • Przez C.K.M
      No wróciłem z niemiec i czas wziac leniwe dupsko do roboty propozycje i pomysły gotowe do dodania
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...