Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez AreS DD2
      Postanowiłem powrócić na tą sieć, ponieważ tutaj poznałem dużo ciekawych osób i chciałbym pomóc w dalszym prosperowaniu tej serwerowni tak jak to czyniłem za bycia adminem na serwerze dd2, którego już nie ma :c
       
      Pozdrawiam
    • Przez Last
      Cześć
      Nie było mnie na forum jakiś czas, miałem problemy rodzinne itd.. Na szczęście je wszystkie rozwiązałem
      Pewnie każdy mnie zna ale jeszcze raz się przedstawie. Mam na imię Kuba, mam 17 lat :v Interesuję się informatyką Gram only na DD2 pod nick'iem "wanteD" Wcześniej miałem nick'i (Last, NeO) jak by ktoś nie wiedział (tak lubię często zmieniać nick'i)
      A więc witam ponownie
    • Przez Kosa.
      Czesc Wszystkim, jestem Sebastian mam 19 lat i gram u Was na COD MOD, na serwrze znajdziecie mnie jako Kosa. Mysle ze ktos  jeszcze powinien mnie pamietac, gralem tu ponad rok na dd2 i postanowilem do was wrocic mysle ze bedzie sie nam dobrze gralo Pozdro dla : _TypowY_GrubaS_,Dawca Organów, PimP517 i BlackDead  
    • Przez MiksereQ
      Witam mam na imię Patryk mam 16 lat mieszkam w Polsce interesuję się sportem znalazłem waszą sieć jak grałem na DD2.Siema
    • Przez ProSzymix
      Siemanko, a dokładniej witam ponownie
      Byłem aktywnych graczem i członkiem roku dosyć dawno i dosyć długo
      Dołączyłem prawie cały rok temu (19 czerwca 2014 roku) z pewnych okoliczności i braku chęci zaprzestałem aktywności na tym forum jak i serwerach (ogólnie przestałem grać w cs'a)
      Od niedawna jednak zacząłem z powrotem no i pierwszym serwerem na jaki wszedłem był CodMod, oczywiście cs-staraszkoła

      Mam nadzieje że wiele się nie zmieniło i atmosfera nadal jest bardzo miła i sympatyczna.
      Tym razem zostanę raczej na dłużej , w końcu zbliżają mi się wakacje i trzeba mieć jakieś zajęcie na nudne wieczory

      Pozdrawiam i jeszcze raz witam ponownie Szymon, znany jako ProSzymix (wiem, bardzo oryginalny nick )
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...