Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość

No siemanko

Polecane posty

Gość

Siemano Ludzie nazywam się GROM <3 byłem kiedyś tutaj znany jaki Zielik254 :d  gram w csGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

MIałem adma na ts3 na dd2 na Codmod westernmod 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystko na tej sieci ale ze względów na problemy osobiste nie było mnie :)  I tak Zielik254 to mój stary nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez abdi
      Siema Gram na serwerze DD2 od dluzszego czasu ale dopiero dzis sie przywitam :V.
      Moj nick: Zjadlem Cie!    #LSD
      Gralem juz z paroma osobami mam nadzieje ze posiedze troszke na serwerze :V.
      Zycze milego dzionka:V
    • Przez OlsztynDeXus
      Siema nazywam się Kamil , Lubie grać w cs'a  mój nick to : -GamingOlsztyn- DeXus . Gram na serwerze stara-szkoła od nie dawna .
      Myślę że będę często aktywny na forum .jak i na serwerach 
    • Przez m0veX
      Siema z tej strony Mateusz lat 19 pochodzę z małej miejscowości Połaniec w Cs`a gram od 8 lat na steam ;p Interesuje się grafiką i webmasteringiem Z chęcią pomogę gdy będzie potrzebna pomoc. Do zobaczenia na serwie DD2. Pozdro 600 !
    • Przez Ba-tor
      Siemka wita was bardzo serdecznie Ba$tor może ktoś mnie pamięta jako m0z!NN lub SnoowGon. Byłem tu moderatorem i adminem na serwerach . Siemka wracam po długiej przerwie na tą sieć Mam na imię Adam mam 15 lat w lipcu 16 lat , dużo gram w cs'a go i cs'a 1.6 .
       
    • Przez BombAway
      Cześć jestem Kamil mam 19lat pochodzę z małego miasteczka zwie się Susz w województwie warmińsko-mazurskim. Moje zainteresowania są sporę od gier komputerowych po tuning pojazdów mechanicznych. Aktualnie uczę się w liceum. Gram w szeroki wachlarz gier komputerowych interesuję się trochę grafiką komputerową. Zaczałem grać u was na CS:GO - FFA. Panuje tam miła atmosfera to postanowiłem odwiedzić i forum może poznam sporo miłych duszyczek z którymi będziemy łączyć pasje jaką jest cs i może inne gry się okażę
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...