Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam , jak wiecie zostałem opiekunem DD2 , więc mam dla was kilka propozycji mianowicie . 

 

Wgranie CampMeter - działał by na zasadzie że sprawdzał by tylko drużynę która ma Cele czyli np TT ma podłożyć pakę , ale woli kampić awp na respie i już ciach camp meter mu nalicza camp i robi mu czarny ekran , ale gdy TT podlozy pake to role sie odwracają ct kampiacy jemu bedzie naliczalo camp metry . 

Sprawdzanie grafiki 32 bitowej . 

Pojedynek 1 na 1 na kosy potarcie o ścianę . 

1 minutowa rozgrzewka na start przy kazdej mapie . 

Ewentulanie mozna by zrobić jeszcze rangi na serwerze to też jakieś urozmaicenie gry . 

Nowe RS .

 

Pisać co o tym myślicie . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgranie CampMeter - działał by na zasadzie że sprawdzał by tylko drużynę która ma Cele czyli np TT ma podłożyć pakę , ale woli kampić awp na respie i już ciach camp meter mu nalicza camp i robi mu czarny ekran , ale gdy TT podlozy pake to role sie odwracają ct kampiacy jemu bedzie naliczalo camp metry .  TAAAAAK

Pojedynek 1 na 1 na kosy potarcie o ścianę . Tak

1 minutowa rozgrzewka na start przy kazdej mapie . Tak, ale na jakies okreslone bronie, albo np same granaty czy cos

Ewentulanie mozna by zrobić jeszcze rangi na serwerze to też jakieś urozmaicenie gry . Nie, to jest totalnie bez sensu nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noże 1 na 1 tylko jak obydwaj zawodnicy się zgodzą.

Poza tym przemyślcie czy nie skrócić muzyki na początku rundy - czasami wbiegając galą A nie słyszę co się dzieje na długiej, bo muzyka jeszcze gra (w zasadzie da się dobiec przed schody na gali i jeszcze gra muzyka, to samo z wparowaniem na b, wbiegam do górnego trupa, a muzyka jeszcze gra), ewentualnie podrzućcie komendę na wyciszenie.

Sprawdzanie grafiki 32 bity - jak najbardziej na tak, jeszcze niektórym test na inteligencję by się przydał...

 No i mała prośba - strzelając w VIPa z awki, nie powinno być sytuacji, że odbiera mu jedynie 104 hp ze 105 - jakby nie patrzył AWP to AWP i nie ma mocniejszej broni, a refleks to refleks i żadne sztuczne wspomaganie na przeżycie nie powinno mieć miejsca. AWP powinno po prostu zabijać, jest odnawianie życia po zabiciu przeciwnika, więc myślę, że to i tak duże udogodnienie.

I jeszcze jedna bardzo ważna propozycja, wyłączcie pokazywanie zadawanych obrażeń w trakcie gry (gdy się kogoś trafia), bo tu się głosy pojawiają, że WUHA, tylko jak tu nie skanować jak widać, że ktoś dostaje. Wystarczy, że przy skanowaniu słychać jak ktoś obrywa w garnek czy korpus...

Pozostałe obojętne, tylko czasami sytuacja wymaga, żeby przykampić np. 1 na 5 przeciwników i słychać jak tupią - ale z respa powinno wykopywać po prostu, jakiś licznik czy coś i 15 sekund czasu maks stania, a potem najlepiej kick, to i problem z afk się skończy.

 

Z innych rzeczy za frekwencję/top1 darmowy vip czy jakieś coś - np. kolorowe smoki, coś co by przyciągnęło ludzi i ich utrzymało przez dłuższą chwilę, konkurencja jest zdrowa - pamiętajcie.

 

// do postu poniżej - rzadko kiedy trafiam w coś innego niż korpus, nogi to nogi, taki był zamysł twórców, a tutaj jest to sztucznie podbite...

Edytowane przez eeeee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 No i mała prośba - strzelając w VIPa z awki, nie powinno być sytuacji, że odbiera mu jedynie 104 hp ze 105 - jakby nie patrzył AWP to AWP i nie ma mocniejszej broni, a refleks to refleks i żadne sztuczne wspomaganie na przeżycie nie powinno mieć miejsca. AWP powinno po prostu zabijać, jest odnawianie życia po zabiciu przeciwnika, więc myślę, że to i tak duże udogodnienie.

​Jesli trafisz w noge z awki tez nie zabijesz. 

 

Co do propozycji z 1 postu 

1. Tak ale np tylko dla tego co ma pake

2. neutral

3.Tak , to powinna byc podstawa

4.minuta troche malo. jak dla mnie 2/3 minuty  nie wliczajace sie w czas calej mapy z jakims fajnym pomyslem

5.Nie, rangi nie potrzebne . To nie zaden cod

6.neutral

 

+ odemnie . (juz kiedys pisalem o tym) powrocenie do resetu co miesiac i jakies nagrody za top w ranku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgranie CampMeter - działał by na zasadzie że sprawdzał by tylko drużynę która ma Cele czyli np TT ma podłożyć pakę , ale woli kampić awp na respie i już ciach camp meter mu nalicza camp i robi mu czarny ekran , ale gdy TT podlozy pake to role sie odwracają ct kampiacy jemu bedzie naliczalo camp metry . BEZ SENS 

Sprawdzanie grafiki 32 bitowej . BEZ SENS

Pojedynek 1 na 1 na kosy potarcie o ścianę .  TAK

1 minutowa rozgrzewka na start przy kazdej mapie . TAK

Ewentulanie mozna by zrobić jeszcze rangi na serwerze to też jakieś urozmaicenie gry . BEZ SENS

Nowe RS . OBOJETNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentulanie mozna by zrobić jeszcze rangi na serwerze to też jakieś urozmaicenie gry . 

​A co to BF2/3/4?

Reszta to podstawowe rzeczy które powinny już być na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

​Czyli tobie odpowiada gdy admin nie dziala ze tt campi na respie z awp nawet po 40 sekund ? 

A co grasz na 16 bitowej grafice hehe ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgranie CampMeter - działał by na zasadzie że sprawdzał by tylko drużynę która ma Cele czyli np TT ma podłożyć pakę , ale woli kampić awp na respie i już ciach camp meter mu nalicza camp i robi mu czarny ekran , ale gdy TT podlozy pake to role sie odwracają ct kampiacy jemu bedzie naliczalo camp metry . Nie potrzebne, od dego jest kick lub ban.

Sprawdzanie grafiki 32 bitowej . Obojetnie

Pojedynek 1 na 1 na kosy potarcie o ścianę . Tak

1 minutowa rozgrzewka na start przy kazdej mapie . Tak

Ewentulanie mozna by zrobić jeszcze rangi na serwerze to też jakieś urozmaicenie gry . Obojeynie

Nowe RS .Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. czemu nie.

2. nie potrzebne

3. może być

4. jeśli miałoby być to wdrożone w życie to 1min i albo he ewentualnie losowa broń.

5. nie głupi pomysł zawsze to jakaś motywacja do gry.

6. zupełnie mi to wsio rybka i tak mam mp3 w opcjach off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie grafiki jest elegancko.

Camp meter.. nie podoba mi sie wcale, po pierwsze mialobyc tylko dla terrorystow a jest dla obu druzyn. No i wydaje mi sie ze obraz powinien sie przyciemniac a nie zabierac hp.. po 80 lub nawet wiecej.. bo kiedy zabierze hp to nie dajesz rady uciec w 1-2 s i juz masz deda.. bez sensu mi sie to wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... to ma byc normalny serwer dd2 klasyczny a nie jakies mody kij wie co. Przestancie kombinowac tylko lepiej naprawcie lagi na serwerze max ew ta rozgrzewke wgrac nowe rs wgrac /vip bo to tez nie dziala. Asysty... to camp cos tam sie nie sprawdza nie dziala tak jak mialo i na dluza metę tez nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez talib
      Oto kilka propozycji na coda:
       
      1. Dodanie opcji /mute
      2. Dodanie możliwości blokowania wymiany perków ( mając dwie bronie główne czasem się kliknie w tym czasie jak ktoś proponuje wymiane )
      3. Przedłużenie czasu mapy do 20 minut
      4. Dodanie jakiejś muzyczki pod koniec rundy opcjonalnie do wyłączenia
      5. Wywalenie latarki bo jak ktoś jej używa to niektórym fps-y spadają
      6. Dodanie nowych klas / Zmienienie lub usunięcie niektórych starych
      7. Dodanie / zmienienie kilku perków
      8. Dodanie systemu klanów / gildi, coś w tym guście
      9. Możliwość wymaxowania  statów po 50x każda, wyjdzie akurat wszystko na 301 lvlu
      10. Dodanie systemu awansu klas na różnych progach poziomowych
      11. Możliwość ulepszania perków pod /ulepsz - szansa to powiedzmy 50% a koszt 16k $ bo są one teraz bezużyteczne 
      12. Podniesienie ceny przeniesienia lvla z 1k ns do 2-3k
      13. Dodanie różnych misji na progi poziomowe np " rozdział I lvl 1+ " i tam powiedzmy z 7-10 misji, " rozdział drugi lvl 40+ " itd
      14. Usunięcie możliwości kupna granatów itp ze sklepu a dodanie różnych granatów do różnych klas
       
      Odnieście się dlaczego tak / nie, a jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to dopisze.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...