Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Więc tak . 

Rezygnuję z wszystkich przywilejów jakie dotychczas osiągnąłem , będę grał nadal lecz jako normalny gracz nie chce już j@ , moderatora , itp... 

Dlaczego ? Bo kurr nie mam sił się wiecznie o coś prosić , h@ nie mają wgl czasu gdy o coś proszę to potem , potem . Tak to właśnie wygląda dlatego nie będę się męczył bo nie mam na to siły będę sobie grał i tyle ale nie chce już rang itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię bracie w klubie, teraz już wiesz, dlaczego nie mam (również nie chce) wyższego stanowiska jak M@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zna mnie tylko Break znamy sie już dobre kkilka lat

Jego decyzję w 100 % rozumiem bo sam nieraz byłem w takiej sytuacji jak on jest teraz

Tak to juz jest że niestety "szefostwo" ma gdzieś to że ktoś się stara że dzieki jego zaangażowaniu i pracy włożonej w forum i serwery to wszystko się rozwija, to jest swego rodzaju i nie boje się tego powiedzieć taki brak szacunku dla takiej osoby założe się ( a jak się mylę to przepraszam) że Szymek robi to wszystko za freeko więc tym bardziej powinni to uszanowac i to co on chce to mu umożliwić nic nie stracą a mogą zyskac prestiż sieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłes reset ranku na dd2, który zostałby zrobiony za miesiąc lub dwa ewentualnie wcale.

Ogarniałes forum a teraz?

Ehh, powodzenia w dalszej grze na tej sieci.

Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...