Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Część witam wszystkich po 2 miesięcznej przerwie. Wracam na "stare śmieci " ale tak patrzę patrze i stwierdzam że tu nie ma do czego wracać bo serwery są prawie puste.  Ale postanowiłem zostać na forum. Może chociaż na forum będzie trochę ludu. 

Witam  wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DarkKnight
      Cześć ! Mam na imię Rafał i mam 14 lat. Pochodzę z okolic Krakowa. Moje zainteresowania to min. Komputery, gry, piłka ręczna i muzyka. Jak na moje "14" lat w świecie serwerów Counter Strike, czy to CS:GO czy CS:1.6 mam dużo doświadczenia. Byłem kilkukrotnie adminem a nawet właścicielem sieci. Posiadam steama tylko z CS:GO (ponad 1k godzin) Ale w 1.6 na NonSteamie mam duuuużo więcej. Wiele ludzi z którymi się żegnałem (Na sieciach oczywiście) miło mnie wspominali, byłem jak to mówili (Perfekto Adminem) Myśle że dużo czasu spędzę z wami mimo tego że forum jest troszeczkę zaniedbane. No to jeszcze raz Elo. 
    • Przez Lewy.
      Twój nick z gry: Kakus. *-*
      Twój SteamID:' VALVE_0 : 4 : 1372139259 '
      Twoje IP:79.191.206.10
      Kiedy zbanowany (data + godzina): przed chwilką
      Powód bana:Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola
      Link do screenshotów:http://www45.zippyshare.com/v/gCFsTmmr/file.html
      *Coś mi się wydaje ,że gzehu źle wcisnął,gdyż lamiłem jak dziecko*
    • Przez Scofi
      Siemano z tej strony blaaq wracam po przerwie. Wielu ludzi powinno mnie pamiętać z PaintBalla. Ci którzy mnie nie znają to mam na imię Mateusz mam 15 lat , uczęszczam do 3 gimnazjum lubię słuchać muzyki, grać w piłkę nożna. Interesuję się motoryzacja oraz dziewczynami <3 W wolnym czasie lubię się spotykać ze znajomymi. To by było na tyle pozdrawiam blaaq.
      Na serwerze będe grał pod nickiem EmZiaK lub blaaq.
       
    • Przez iMafish
      Witam, chciałbym do was wrócić i zaczynam grę na cod modzie pod nickiem "Teeylow" Niektórzy mnie pamiętają niektórzy nie Ale zawsze możemy się poznać. Zakupiłem mikro, więc można wkońcu pogadać Więc witam po przerwie
    • Przez Viva la Bam
      Tak jak w temacie
      Sieć nosi nazwę "stara szkoła" ale czego stara szkoła?
      Bo jeśli chodzi o Adminów to jest to nowa szkoła, przynajmniej tak to wygląda z naszej strony( graczy )

      Macie coś takiego jak amxbans, historie banów, tak?
      Dlaczego nikt z tego nie korzysta?

      Więc o co tutaj chodzi:
      Gracz OMEGA3 - 4 razy screeny
      Gracz Flaming - 5 razy screeny
      Ja - 4 razy screeny
      to pierwsze lepsze przykłady, a jest nas więcej.



      Proszę odpowiedzi na te pytania:

      1)Ile razy będziemy wstawiać jeszcze te screeny? ??
      2)Dlaczego Admin nie wchodzi na spec tylko robi screeny z gry??
      3)Dlaczego stali gracze mają robione te śmieszne screeny po kilka razy w krótkim czasie?
      4)Skoro za pierwszym, drugim razem ssy są czyste, to na co wy liczycie? że za 5,6,7,8 coś będzie widać

      Tylko niech nich nie pisze tekstu kup steam, bo to dziecinne tłumaczenie, na steam jest tyle samo haxów co na NS, a na steam nie będę grał bo valve zjebało Csa w lutym swoimi aktualizacjami i mam na nim 40fps.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...