Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rafav63

[Zaakceptowane] [B]aRaN ?

Polecane posty

Imię: Rafał
Nick: aRaN
Wiek: 18
Staż w Counter-Strike: 5 lat
Byłeś/aś już administratorem serwera?: Tak
Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 3 (poduczyłem się)
Link do konta STEAM, na którym grasz: Steam do 7 dni (Ta zalegająca wypłata).
Posiadasz działający mikrofon?:  nie
Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Wiadomo. Chce w dużym stopniu ograniczyć cheaterów bo na serwerze paintball jest ich dość sporo. Karać osoby nie przestrzegające regulaminu, i wprowadzić wesołą i spokojną admosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafav63
      Imię: Rafał Nick: aRaN Wiek: 18 Staż w Counter-Strike: 5 lat Byłeś/aś już administratorem serwera?: Jestem nawet teraz u was :D Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 2/3 coś takigo Link do konta STEAM, na którym grasz: Nie mam steama, ale skoro wiecie że mam u was admina i macie moje zaufanie to Posiadasz działający mikrofon?: Niestety nie :P Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Wiecie po co. Nie cierpię osób które mają wszelkiego rodzaju wspomagacze i też tych którzy łamią regulamin przekleństwami, obrazą itp. Myślę że się przydam bo adminów na western jest w sumie dwóch z czego jeden ma miesięczną przerwę, a ja mam u was admina, radze sobie i siedzę jakąś godzinę, max dwie, a czasu mam więcej więc raczej mógłbym to ze sobą pogodzić, a tym bardziej że serwer mi się spodobał a to że aimerzy grają po miesiącu dalej to nie skomentuję. Proszę o dobre rozpatrzenie podania i nie życzę sobie komentarzy typu "Nie widziałem ciebie wgl na serwerze" a to z powodu że siedzę albo rano albo wieczorem. Myślę że się przydam, ponieważ stanowisko administratora na serwerze mam opanowane.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...