Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie ;)

No więc, na samym początku chcę podkreślić, że nie jest to w żadnym wypadku "zemsta" za odrzucone podanie. Chciałem po prostu pokazać wam, jak super wyspecjalizowanych adminów macie w swoim zespole. Niżej znajdziecie demko, na którym przez caaaałą mapę gracz       -=[V]=-      śmigał sobie legalnie na aimie w obecności 2 a nawet w pewnej chwili i 3 adminów. No uśmiałem się, serio :d   http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1507271910-de_dust2-1438017000-1438018800.zip

Jest to demo z waszego HLTV. Podczas gry zgłaszałem również na u@ potencjalnych cheaterów (2 z nich byłem pewien, a ostatni raz pomyliłem się... nie pamiętam kiedy), lecz admini niezbyt zaangażowani byli w sprawdzenie informacji. Przecież fragi same się nie nabiją, prawda? Najlepszy był moment, kiedy to jeden z nich (nie wiem który) napisał na y@, że gracz którego zgłaszałem jest czysty. Brzmi normalnie? Tsa... Oboje admini byli przy życiu, więc raczej nie mogli tego sprawdzić. Przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem na de_dust 2 razem z drugim adminem nie widziałem bys co kolwiek zgłaszał na u@ a wręcz tylko gracz  -=[V]=- spamił nam na u@.

 Są bugi i czasami trzeba napisać drugi raz, a to że jest czysty było o jane. ;)

Skoro masz to demko to mysle, że możesz wstawic je w dziale ,, zglos czitera ".

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dous aka -=[V]=-

Kolego, to był test, którego nie zdałeś. Nie chodzi tu o zgłoszenie cheatera tylko brak twojej reakcji na zgłoszenia w grze jak i trafnej interpretacji mojej gry. Wiem, że mnie obserwowałeś, wiem kiedy i wiem, że uznałeś mnie za czystego :) Cheaterem nie musicie się martwić, było to jednorazowe w celu pokazania, że nie wystarczy "mieć zaufanie na forum" żeby być adminem. Do tego trzeba pojęcia o cheatach, na temat ich działania. Nie chcę tutaj pogrążać adminów.. To ma być swego rodzaju pouczenie i liczę, że zauważycie swój błąd. 

Edytowane przez Dous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

Drogi kolego Dous , po analizie demka programem complexity demo player oraz po obejrzeniu pierwszych 17 minut , nie widzę tam żadnego gracza --V-- Więc proszę opisać w której dokładnie rudnie grał . 

 

Po drugie z tego co piszesz niżej byłeś to Ty , by zrobić test adminom tak ?

Po drugie zauważyłem że cały czas że tak powiem płakałeś na say , o to że Admini nic nie robią , że grają cheterzy itp... 
Proszę wskazać na demku czasy oraz nicki tych niby cheterów . 

Jeżeli nie zostaną przedstawione tutaj jakieś dowody skarga będzie nie słuszna . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowodem jest demko. Gracz -=[V]=- to ja i jestem już od samego początku mapy na serwerze. Skoro nie zauważyłeś mnie po pierwszych 17 minutach, to skąd stwierdzenie:

Po drugie zauważyłem że cały czas że tak powiem płakałeś na say , o to że Admini nic nie robią , że grają cheterzy itp... 

A nicki tych niby cheaterów są nieważne. Chodzi tutaj o to, że admin na usilne zgłaszanie potencjalnych cheaterów wgl nie reagował. No nie licząc kicka, za spam na u@ (mimo, iż wykorzystywałem u@ zgodnie z jego przeznaczeniem). Zostałem po prostu zignorowany, bo admini byli zbyt zajęci grą, żeby sprawdzić czy, aby na pewno mylę się co do cheaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakim prawem nas sprawdzasz.? Po drugie admin nie musi wchodzic na spect by sprawdzic gracza. Po trzecie admin nie musi informowac graczy o tym, czy gracz jest czysty czy czituje. Po czwarte za spam na u@ sa bany a robisz to dosc czesto wiec radze sie uspokoic bo bedziesz zbieral bany :) Kolejna sprawa jest to ze wazne kto czitowal bo mozemy ta osobe zbanowac. Wykazales w tym temacie, ze jesteś dzieciakiem :) w dodatku nieogarnietym i mysli ze wie wszystko najlepiej. Ja mysle ze to jednak jest zemsta ale niestety Ci sie nie udało. Nasi admini pracuja tak, jak należy.  A Ty za tą akcje powinienes dostac dlugiego bana. I gdybym byla wtedy na serwie to chyba bym Ci dala w twarz przez internet za Twoje zachowanie. Tyle w temacie mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechęć do sprawdzania graczy (lenistwo) to czysta prawda, występuję to od 2014 roku, myślę że nic się nie zmieniło :)

​a ja mysle ze nic nie wiesz bo pojawiasz sie zbyt rzadko a teraz juz w ogole wiec nie osadzaj na podstawie swojego postepowania :) zamykam ten spam. Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakim prawem nas sprawdzasz.?

Wskaż mi proszę punkt regulaminu, który zabrania mi składania skarg w przypadku, kiedy admin nie wykonuje swoich obowiązków.

 Po drugie admin nie musi wchodzic na spect by sprawdzic gracza.

Problem w tym, że zgłosiłem gracza, a obaj admini byli żywi, co uniemożliwiało im sprawdzenie potencjalnego cheatera. Zanim którykolwiek z nich padł, ukazało mi się jedno słowo - "czysty".

 Po trzecie admin nie musi informowac graczy o tym, czy gracz jest czysty czy czituje.

Jak najbardziej się z tym zgadzam lecz jeżeli już to robi przynajmniej ze względu na zasady moralne nie powinien wprowadzać gracza w błąd.

 Po czwarte za spam na u@ sa bany a robisz to dosc czesto wiec radze sie uspokoic bo bedziesz zbieral bany

Chyba koleżanka ma błędne pojęcie na temat znaczenia słowa "SPAM". Według Ciebie, jeżeli na serwerze jest 10 potencjalnych cheaterów i ja wyślę 10 różnych wiadomości, to jest to spam (tak to wygląda). Błąd.

Kolejna sprawa jest to ze wazne kto czitowal bo mozemy ta osobe zbanowac.

Oczywiście, zgadzam się. Jednak nie tego dotyczy moja skarga i jeżeli będę miał ochotę zgłoszę cheatera w odpowiednim dziale.

Wykazales w tym temacie, ze jesteś dzieciakiem

 Według regulaminu, to już jest obrażanie mojej osoby, co o ile się nie mylę jest karane warnem. Na przyszłość sformułuj takie komentarze np. "Zachowujesz się jak...". Wtedy już to obrazą nie jest, bo nie zwracasz się bezpośrednio do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes kolego smieszny. Az po prostu sie poplakalam. Co mieli sie zabic i wejsc specjalnie na spect?  Nie, wiem co to spam i dobrze wiesz o co chodzilo nie udawaj debila i to nie jest obraza. Nie obrazilam Cie tylko napisalam prawde. Podobno to skarga nie jest?  Zdecyduj sie ::) jestes zdumiewajaco zabawny . No ale cóż jakis zartownis tez sie tu przyda. Co do tych cziterow to nastepnym razem "jak bedziesz mial ochote" zglos w dziale. A nie płacz ze admini sa zli. Poza tym jak mniemam tych cziterow na serwie nie bylo. Do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Squnik
      czu tu jest jakis admin tego serwera bo  same czity graja jprd
    • Przez BlackGirl
      Czy na tym serwerze sa w ogóle jacyś admini?) Jak są t niech chociaż wejdzie na 5 minut..  a nie wejdzie jakiś cziter i na wh i aim gra i ci grę psuje
    • Przez hasanLEMBEK
      Witam..
      Czy ktoś mi odpowie na pytanie?..
      Dlaczego na tym serverze nie można wgrać skina do awp?
      obojetnie jakiego tylko nie to serverowe gunwo.
      Wywalal serverowe awp z "models" wklejam swoje.
      I jak wlaczam serwer to i tak się pobiera serverowe -,-
    • Przez Święty BosKi
      Na serwerze jest ogłoszenie, że gdy ktoś łamie zasady to trzeba zgłosić to adminowi na u@. Wszystko fajnie, z takim wyjątkiem, że wciągu ostatnich 48h nie widziałem żadnego na serwerze ...
      Od dzisiejszego ranka mógłbym podać 4/5 graczy z wh. Ten temat był już nie raz poruszany przez graczy a i tak nic nie zostało ruszone w tym kierunku. Widać administracji bardzo zależy na serwerze.
      POWODZENIA )
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...