Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
K!LL3R3K

Usunięcie broni

Recommended Posts

Proponuję usunąć to uzi od komandosa, bo jest ono tam niepotrzebne. Dlaczego? Komandos i tak jest dobrą klasą a odkąd ma to uzi, to ludzie grają nim nie dlatego, że ma 1/1 z kosy, tylko właśnie dlatego, że ma to uzi i jak wymaxują kondycję to biegają tylko z uzi i zabijają strzelając przed siebie. Więc ta broń jest tam nie potrzebna, deagl jest wystarczający, ewentualnie można dać, np +5 DMG z deagla.

I jeszcze co do klasy Czujny strzelec to można by mu dać może podwójny skok, bo tak to ta klasa jest po prostu póki co słaba, bo bardzo mało osób gra klasą Ninja/Cichy zabójca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By (outsider}
   ponawiam proźbę o usunięcie broni z klasy komandos.Dlaczego ? klasa komandos jest za dobra od kiedy ma uzi (wiertarkę) po osiągnięciu przez gracza poziomu 60 jest nie do zatrzymania dodam,że przez wzmocnienie klasy komandos poprzez dodanie tej broni grywalność na COD spadla praktycznie do zera ponieważ szanse na zabicie komandosa są bardzo niewielkie mój post nie jest jedyny admin killerek już zglaszał ten problem na samym początku zaraz po resecie link : http://cs-staraszkola.pl/topic/14160-usunięcie-broni/ . Aby server działał jak kiedyś trzeba rozwarzyć w końcu tą kwestię .
  • By Hunter12345
   Fajnie by było jak by były nowe modele broni na western mod.Było by ciekawiej.
  • By BlaQ517
   NazwaHL Weapon Physics
   OpisPlugin powoduje, że gra jest realniejsza.
   Po strzale np. w bron leżącą na ziemi ta odskoczy, dodatkowo słychać dźwięki.
   AutorTuranga_Leela
   Cvary hl_ArmouryEntityCount - 1 // cs/csz : ent's count in - "armoury_entity" hl_PhysicsDefaultGravity - 2.0 // default gravity (can be different) hl_ThrowSpeedMultiple - 13 // speed multiple on throw... -> + "e" button  
   InstalacjaStandardowa
   Changelog

    
   Filmhttps://www.youtube.com/watch?v=Gr5fM2nuf_s 
    
   HL Weapon Physics - Pobrano z Cs-StaraSzkola.pl.rar
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...