Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam . 

Jako j@ admin sieci cs-staraszkola.pl pragnę przybliżyć kilka rzeczy które ostatnio się wydarzyły . 

 

Mianowicie poruszę kwestię tego że od dnia dzisiejszego tzn. 25/07/2015r Moderator nie ma prawa zamykać skarg na ekipę jak i innych graczy ! Tak samo nie ma prawa edytowania , nakładania warnów w skardze na samego siebie jak i na innych o tym będą decydowali j@ jak i h@ . 

Druga kwestia to dział UBT . 

Gdy dostanę pełne prawa do panelu , zmienię dział na bardziej poukładany oraz zostanie wytypowany sędzia główny oraz sędziowie , weszły także w życie nowe zasady dotyczące odbanowania graczy .  Mam nadzieję że się z tym zapoznaliście . 

Moderatorzy także nie mają prawa ingerować  w dział UBT , chyba że których z grupy ubt o to poprosi . 

 

Co do tego:

iframe src="https://cs-staraszkola.pl/topic/14153-odbanowany-buziek-ub/?do=embed" frameborder="0" data-embedcontent="">

Każdy ma prawo się pomylić jak widać ja też błędnie oceniłem demko , ale seeeet taka cicha prawa ręka ocenił je poprawnie jak i ludzie na Blacklisted.pl dlatego też w zmianach jest napisane jasno że każda decyzja o ub lub też nie może podpierać się minimum dwiema wypowiedziami sędziów jak i sędziego głównego by unikać takich pomyłek . 

Warny dla tych użytkowników zostają zdjęte :

Hellomyfriends oraz !13 Dlaczego ? Ponieważ warn nałożony na Hellomyfriends nie powinien mieć miejsca ponieważ on zbanował gracza więc miał prawo rozpisać demo . Owszem nie użył opcji edytuj i napisał post pod postem , ale moderator powinien to edytować , lub poprosić o edycję i jeden usunąć , a nie wlepiać od razu warn'y . 

!13 Dla tego użytkownika warn zostaję zdjęty ponieważ także został nałożony tak naprawdę nie wiem za co . Powód "   Brak wiedzy na temat cheatów." Mi się wydaje że moderator chciał zemścić za tą skargę . 

 

Dlatego też postanowiłem że zawieszę w prawach ubt jak i moderatora na okres jednego tygodnia użytkownika Tajfun. Za to że tak to powiem ,  bo w sumie tak wygląda zemstę w postaci Warn'a oraz za obrazę użytkownika !13 na Facebooku . Nie powinniśmy i też nie ingerujemy w sprawy które toczą się na facebook między naszymi użytkownikami ponieważ to nie forum czy też serwer , ale jednak Moderator to osoba reprezentująca nasza sieć i nie powinna tak się zachować wobec koleżanki na facebook.pl jak i forum . 

Moderatora Whot's Up ! Zostaje pouczony i myślę że to wystarczy .

Myślę że na przyszłość wyciągniecie wnioski . 

Pozdrawiam Szymon . 

 

Sprostowanie dotyczące moderatora What's Up . 

Zapomniałem iż pisałem Madziu że może nadać warna za duble post pisany przez hellomyfriends dlatego też tak postąpia przepraszam za wprowadzenie w błąd , cofam ostrzeżenie dla Madzi i gratuluje wykonywania swoich obowiązków jak należy . 

Sprostowanie dotyczące danych osobowych udostępnione przez !13

Zostaje nadane ostrzeżenie w postaci warna za publikację danych osobowych.

Przykład , teraz ktoś skopiuje jakiś mój post z Facebook i udostępni gdzieś indziej , rozpowszechnia tym samym mój wizerunek jak i moje dane . Po niżej można przeczytać o danych osobowych .

http://www.trustedshops.pl/wiadomosci/7584-ochrona-danych-osobowych-jakie-dane-podlegaja-szczegolnej-ochronie.html

 

Pozdrawiam i przepraszam Szymon.

 

Dlaczego Zawiesiłem Tajfun"a za takie treści pisane drugiej osobie , obraża 2 użytkowników naszego forum , a ma rangę moderator gdzie nie powinien tak postępować .

 

54537571110980372095.jpg


48454101915865401498.jpg

 

Są kierowane groźby do użytkownika !13 . Jak i obrażanie użytkowników . 

 

Użytkownik !13 nie życzy sobie obrażania jak i gróźb kierowane w jej stronę przez naszego Moderatora , a sam moderator powinien godnie reprezentować nasze forum czy to na facebook , czy na innym forum czy gdziekolwiek indziej jeżeli sprawa tyczy naszego forum , serwera bądź użytkownika . 

Edytowane przez Break.™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo z jakiej racji ,, !13" zostaje sciagniety warn skoro w regulaminie ewidentnie pisze, ze ma zakaz pisania moich danych osobowych?

PS facebook i steam to nie forum, nie wierze w to co teraz zrobiles break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto przykladny moderator,ktory pokazuje tak naprawde swoje prawdziwe oblicze.Milo,ze mnie obrazasz.Tak naprawde pokazujesz jak bardzo jestes inteligentny.Sa inne sposoby niz obrazanie.

A tak po za tym co niektore Twoje zdania sa niezrozumiale.Wczoraj nawet byl przyklad na SB.

P.s Nikt sobie nie zyczy obrazania czy to na forum,czy tez na facebooku i tym podobnym komunikatorach.

Edytowane przez Browar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat .

Sprawy wyjaśnione , ja jak i Tajfun się czegoś nauczyliśmy . 

Mam również nadzieje że inni także coś wyciągnęli z wydarzeń które ostatnio miały miejsce . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...