Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

iMafish

Już potrójna skraga na TnT

Polecane posty

Mój Nick w grze: Cs-Spr!Nt | Mult!K!LL

Nick Admina/GraczaTnT

Data,godzina, mapa zdarzenia:14:15 03.11.2013 i to prawie zawsze jak wejdzie !

Opis Sytuacji:Gracz TnT Ciągle Bije na ziemi . 2 robi kampe bez wejścia i lata po mapie na godmod ! siedzi w Kampie na godmod ciągle ! i raz dziś 03.11.2013 nie wiem jak zepsuł zasłonę przy budowaniu i zombi mogły wejść na respa i wyjść mam ss. I jeszcze bym zapomniał o 14:17-18 03.11.2013 zbanowałem go na 5min bo zabił mnie na ziemi a on na u@ napisał "masz perma jebanicu" Wulgaryzm . co to za admin ...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:Mam ss'a i demko ss'a mogę zamieścić ale dema nie bo jest za długie i sie przesyła 4 godziny . to jest jak coś zrobił i zniszczył bramę : http://speedy.sh/hJFyP/ss.rar a to z kampa bez wejscia i bicie na ziemi itp to moze potwierdzic NikodeM.C

O co prosisz: O Zabranie mu admina . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze Ci powiedziec kolego ze jezeli robie swoja wymyslona kampe to trzeba pomyslec jak na nia wejsc.. a to ze mi to rozpier... kampe i dajesz mi bana.. to proste ze bd sobie siedzial na godzie bo widzialem sytuacjie jak odsuwasz klocki i zabijasz ludzi... albo wlatujesz na NC niec napewno nie bede Ci dawal fragow ;) BIje na ziemi ?? staliscie naokolo mojej kampy i kminiliscie gdzie jest wejscie.. wiekszosc stala na moich klockach a to ze szedl scan jeden przez drugiego to juz nie moja wina ze ktos mogl dostac :)

Spoko ja moge stracic admina ale pamietaj ze zawsze bede mial na Ciebie oko i od teraz kazde twoje zlamanie regulaminu bede karal (pisal na forum)

I naucz sie grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że nie ma bramy i wziąłem tak , żeby było widać ze jesteś na serwie i ze nie ma bramy widać to dobrze nie widzisz to se kup okulary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że nie ma bramy i wziąłem tak , żeby było widać ze jesteś na serwie i ze nie ma bramy widać to dobrze nie widzisz to se kup okulary . a po 2 tam nie było wejścia i nie rozwalam Kampy nikomu :) po tym jak ci dałem bana za bicie na ziemi bez resonu . znikło oznakowanie twoich klocków i nie było wejścia . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał do skargi ,ponieważ nie gram na BB ale Spr!Nt, Nie możesz pisać ,że to pewnie sobie TnT zrobił konto ! Napisz do jednego z moderatorów aby sprawdzili IP obu tych użytkowników ! A nie tu pisz . Jak nie będą to Ci sami ludzie to co ? Mam nadzieję ,że przeprosisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...