Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

[Zaakceptowane] -BreaK. TM J@ H@ ?

Czy BreK zasługuje na Awans ?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy BreK zasługuje na Awans ? Poniżej znajduje się podanie na Moderatora.



Polecane posty

Na wstępie z tym j@ i h@ to żartowałem hehe . 

Imię: Szymon

Wiek: 23 ( w Sierpniu)

Doświadczenie: Spore .

Miałeś moderatora na innym forum?:Oczywiście że tak .

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Chcę zostać moderatorem, ponieważ uważam, że przyda się kolejna para oczu do pomocy w prowadzeniu forum. Administracja to też ludzie i nie możemy zrzucać wszystkich obowiązków na nich.. Chcę, aby na forum panował ład i porządek, bo ono jest świadectwem naszej sieci. Administracja nie siedzi przy komputerze 24h na dobę, dlatego nie zawsze jest nadzór, który jest potrzebny. Chcę wypełniać obowiązki moderatora tak, jak było to przedtem, a nawet lepiej. Zaczął się okres wakacji, co oznacza więcej wolnego czasu. Nie składam podania dlatego, że lubię, tylko dlatego, że trzeba. Widziałem wcześniejsze podania od graczy, kiedy byłem nieobecny, ale od tamtego czasu nieco się zmieniło i może teraz pomoc będzie potrzebna. Zwłaszcza że wiecie już na co mnie stać. 

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Oczywiście postaram się go rozwiązać jak najlepiej oraz poinformuję o tym przełożonego .

Lubisz pomagać użytkownikom?: Tak .

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): gg: 376535192

Kilka słów o sobie: Myślę, że wiek w moim przypadku nie powinien być problemem Hihi . Mam duże doświadczenie w prowadzeniu forum, wiem co i jak powinno być zamykane. Jestem kulturalny i staram się rozwiązywać problemy bez większych kłótni, chociaż wtedy kiedy trzeba potrafię być stanowczy i nie dam sobą manipulować. Wiem na co mam zwracać szczególną uwagę, problemy techniczne forum mam już w jednym paluszku. Jestem bardzo często na forum i jestem pewien że żaden temat nie będzie dla mnie niezauważony. Pisanie poprawną polszczyzną nie jest dla mnie większym problemem - nie robię błędów ortograficznych, zdania piszę zwięźle i zrozumiale, nawet dla tych, którym nie idzie w nauce  Byłem przez dłuższy okres moderatorem na naszym forum i nie było na mnie żadnych skarg, a nawet trafiały się pochwały za moją pracę. Mam dobry kontakt nie tylko z graczami, ale również z administracją, co też jest ważne. Niektórzy z Was mnie jeszcze nie znają, niektórzy już poznali, ale jestem pewien że niedługo mi zajmie zapoznanie się z wszystkimi nowymi użytkownikami forum i mam nadzieję że nasz kontakt będzie dobry. Obowiązki przekładam na pierwsze miejsce, dlatego nie patrzę na to, od kogo temat zamykam, kogo upominam warnami, czy kogo banuję. Koleżeństwo jest ważne, ale ważniejsze są obowiązki. Myślę że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko, bo wiecie jaki jestem i mam nadzieję że dalej będę aktywnie uczestniczył w życiu forum  .



Edytowane przez Break.™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie byłbym na tak, ale 2 warny? - musisz odrobić, w dodatku Oszczędź ankietę jest niepotrzebna :). Twoje + to wiek, zachowanie, ogar, komunikatywność. Ale jak już mówiłem nie możesz posiadać ani jednego warna kandydując na stanowisko M@ w dodatku po co ankieta :D?,  czy to podanie, czy propozycja?

 

gsddsd.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie byłbym na tak, ale 2 warny? - musisz odrobić, w dodatku Oszczędź ankietę jest niepotrzebna :). Twoje + to wiek, zachowanie, ogar, komunikatywność. Ale jak już mówiłem nie możesz posiadać ani jednego warna kandydując na stanowisko M@ w dodatku po co ankieta :D?,  czy to podanie, czy propozycja?

 

gsddsd.png

​Przepraszam za wypowiedź w podaniu , ale powiem że chciałem odpracować warny za pomocą reklam na forach , lecz niestety większość lepszych sieci w regulaminie dodawania reklam ma wymagane gametrackery , a nasz reklama nie posiada gametrackerów naszych serwerów , a nie będę zakładał kont na lipnych forach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warny mają zniknąć do tego momentu zamykam temat. Gdy będziesz miał czyste konto to otworzę i w tedy zobaczymy jaki będzie wynik podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo halo karq co ty robisz ;) otwieram podanie na moderatora od break ;) Botku lepiej odrob warny bo będą marudzić, ​bo m@ nie może mieć warnow :)

http://cs-staraszkola.pl/topic/14006-odwołanie/

Jestem na tak ;) +ogar +doświadczenie. +wiek. +podanie 

 

Edytowane przez Majster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie

Warny,

Reklamy, które są obowiązkowe,

+ wiek i chęć pomocy.

​Wercia , sorki ale przywykłem do werci hihi . Jak poprawią wzór zrobię i 50 reklam . Teraz nie będę się w to bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak 

wiek

ogarnięty

podanie 

sam chłop bo też z zabrza :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak !

+wiek

+aktywność

+zaangażowanie

+pomocny

Edytowane przez aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...