Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Arcymistrz

Papa smurf i jego warn

Polecane posty

Nick oskarżonego:Papa smurf
Nick oskarżyciela:Arcymistrz
Powód skargi:Śmieszny warn
Dowody:http://cs-staraszkola.pl/topic/13946-podanie-chwia%C5%82ek/#comment-68622
Ziomek przyznaje sie do tego ze zrobil multi konto a wiadomo ze nie jest to dozwolone i powinien zostac odpalony po napisaniu tego podania.Napisalem w mojej wypowiedzi "Nie rozumiem skoro masz bana na forum to myslisz ze dostaniesz admina na serwerze ?" i dostalem warna za to ze nie podalem 3powodow.Wystarczyl ten jeden powod zeby zostal zbanowany a podanie powinno lądowac w koszu
Czego oczekujesz: obojętnie ale to nie 1 skarga na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi jasno, albo min. 3 argumenty, albo się nie wypowiadaj. Zaoszczędzisz czasu na zdejmowaniu ich, a nam pracy przy porządkowaniu forum
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie pracy XD nie wiesz ze za mk jest ban na forum? Narazie ta twoja jak to nazwales "praca" jest nikoma i jakos specjalnie dobrze ci to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

​Ktoś nie zaglądał ostatnio do regulaminu ? Maja być dwa sensowne powody. Co do multi to nie powinno tak być i jakieś konsekwencje trzeba wyciągnąć. 

"D. Podawanie w podaniach minimum dwóch sensownych powodów."

 

MEGA FACE PALM :-:

- Osoba pisząca post jest zobowiązana, do wymienienia co najmniej TRZECH argumentów.

 

Kolejny błąd moderatorka :)

Drugi nie słuszny warnik raz u mnie raz u arcymistrza. 

​Skoro twój jest niesłuszny to czemu jeszcze go masz? w dodatku znów nic konkretnego nie wniosłeś do tematu.

Stare dobre porzekadło mówi: "Nie wytykaj komuś błędów, jeżeli nie widzisz swoich". Weź sobie te słowa do serca.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro znasz tak dobrze regulamin to powinienes wiedziec jaka jest kara  jak ktos uzywa 2 konta z tego samego ip moderatorze.

Edytowane przez Arcymistrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra black, weź sobie to do serduszka. Na tej o to sieci panuje niesprawiedliwosc. 

Mysle, iz za jeden bluzg na PW nie powinienem stracic moderatora, a go stracilem.

Dobra oddales, lecz teraz nie moge robic nic jako moderator i na dodatek nie masz czasu by mi odpisac. 

Demon, powinien zostac skreslony z rangi moderatora, gdyż ma MK to jedna rzecz.

Druga jest taka, że nadaje warny, bo? Nie zna regulaminu. -.- 

I jaka tutaj jest sprawiedliwosc? Ledwo dostal moderatora juz zrobil 2-3 bledy. 

Demon, nie jestem swiety, spoko, ale jakie ja tutaj bledy popelnilem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak tak patrzę na post Arcymistrza to nie widzę ani dwóch ani trzech sensownych argumentów. Jest tylko jeden. Więc w czym problem?

 

Edytowane przez Kisiel <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wy sie klocicie... wszystko wyciagcie stare smieci... nie powinienes dostac warna bo prawde napisales a chwialek nie powinien zakladac drugiego konta jeszcze skladac podanie... wiec jak dla mnie wgl. Konto chwialka powinno byc usuniete i podanie jego i warn od arcy powinien zniknąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demon, on Ci nawet podpowiedział co masz zrobić a Ty mu jeszcze warna dałeś. Zamiast od razu zbanować i zamknąć temat to jeszcze zostawiłeś go otwarty i nic z tym nie zrobiłeś..

Regulamin regulaminem - wiadomo, ale czasem warto logicznie pomyśleć i zastanowić się czy ktoś robi na złość czy może nie.

 

Unwarn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się w końcu co mam robić, ostatnim razem zamknąłem podanie odrzucając, to była skarga, że M@ nie może odrzucać podań dostałem nawet słowne upomnienie od Ciebie, a teraz Ci nie pasuje, że nie odrzuciłem podania i nie przeniosłem do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...