Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Trance

Skarga Na Smerfa

Polecane posty

Nick oskarżonego: Papa Smerf czy jakoś tak
Nick oskarżyciela: Ja.
Powód skargi: Nie ma prawa odrzucać ani akceptować podania.
Dowody: BlackDead, http://cs-staraszkola.pl/topic/13879-odrzucone-podanko-pr%C3%B3ba-ostatnia/
Czego oczekujesz: Upomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na dodatek dorzucę od siebie, że ma MK i nabija te reputki i zerowa kara.
+ specjalnie pisze regulaminy pod moje reklamy, żeby moje były złe.

Z tego co wiem to j@ i h@ mogą tutaj akceptować podania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Kakuś, wszystkie konta oprócz twojego bociana trance pimpa i blacka to moje konta i sobie nabijam repki - żenada.
 Regulamin już powstał dzień wcześniej około północy tylko nie miałem sił go napisać na forum z uwagi na późną godzinę - chyba tylko dziecko z zespołem częściowego kalectwa uznało by, że napisałem regulamin w 5 minut specjalnie, żebyś nie odrobił jakiegoś tam warna na którego zasłużyłeś.

Co do skargi to M@ nie ma prawa odrzucać podań, chyba że zostanie o to poproszony. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wcześniej nie było regulaminu nie powinna być żadna kara za nie przestrzeganie zasad , od momentu wkleje regulaminu wszelkie takie wykroczenia powinny być karane . 

Moderator nie ma prawa akceptować , odrzucać podań , chyba że sam założyciel tematu go o to poprosi . 
 

Tyle na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same słowa blacka to regulamin . Więc skarga słuszna + upomnienie .

​Post za postem . Warn ?

Edytowane przez KarQ
Jeżeli jest coś nie tak to używamy opcji "Zgłoś post" a nie robimy zbędny spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kisiel, w momencie gdy było Twoje podanie to rekrutacja była akurat otwarta. Oczywiście można by było stwierdzić że swawolka itp, ale zacytował mój post z ostatniego odrzuconego podania, gdzie było wiadomo że zdania nie zmienie. Oczywiście wiadomo, moderator nie powinien ale w tej sytuacji przymknąłem oko. Jeżeli jednak chcecie kary to zrealizują tą, o którą prosił autor. Pisemne upomnienie na PW.

 

Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...