Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

JajamioMate_

Skarga na Cs-Spr!Nt | Mult!K!LL

Polecane posty

Mój Nick w grze: Dobry Mudzin @

Nick Admina/Gracza Cs-Spr!Nt | Mult!K!LL

Data,godzina, mapa zdarzenia: 02.11.2013, ok. 13:00, mapa na demku, nie pamiętam dokładnie jak sie nazywała.

Opis Sytuacji: Admin gra na GodModzie, robi kampy po czasie (nie są to małe poprawki ale ewidentne dorabianie przeszkód), w następnej mapie rozwalił mi kampe tak że nie dało się na nią wejść (niestety nie ma tego na demku)

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www45.zippyshare.com/v/83385953/file.html

O co prosisz: O odebranie lub zawieszenie mu admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Godmodzie chciałem pokazać ze da się wejść na kampe bo się prosiliście tamta 2 ze ci kampe rozwaliłem to nie prawda bo wbiłeś na nią i odrazu się wylogowałeś a mam ss'y że da się wbić oto one :

http://www.speedyshare.com/vjjgy/Ssy.rar te czerwone 2 klocki to moje reszta SpiZdu

że robiłem kampe to mi ją ktoś rozwalił i musiałem minute robić i była 1 przeszkoda do okola Kampy :)

a dema się nie da u mnie zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale jest wyznaczony czas na budowanie a nie przez całą długość rundy poprawiasz i dobudowujesz, tak samo jeśli spadniesz na glebe to albo wracasz na kampe albo dajesz sie zabić a nie odpalasz godmode'a i strzelasz w graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale jest wyznaczony czas na budowanie a nie przez całą długość rundy poprawiasz i dobudowujesz, tak samo jeśli spadniesz na glebe to albo wracasz na kampe albo dajesz sie zabić a nie odpalasz godmode'a i strzelasz w graczy.

Nie Poprawiam cały czas tylko chwilkę bo noob jakiś mi zabudował wiec co miałem zostawić ? pozdro post do zamknięcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z ta skarga dostal ode mnie dzis bana za zle zachowanie bawil sie adminem ;)

Haha ja się bawiłem a kto wbił do Kampy bez zgody ty . i jeszcze ss'a nie zdążyłem zrobić zablokowałeś 1 kampe i tam było was 4 wbiłeś tam bez zgody ! wiec ogarnij się wgl nie ogarniasz admina na bb ... i teraz 18:50 02.11.2013 ostatnia Kampa była a ty rozwaliłeś ja i zwaliłeś z niej graczy pozdro dla ciebie .! I popracuj nad Ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z ta skarga dostal ode mnie dzis bana za zle zachowanie bawil sie adminem ;)

I kto to mówi ten co lata na godmodzie psuje kampy i nie pomaga a jak coś napisze na say U@ to nic się nie dzieje pozdro dla ciebie hahahahaha Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekka padaka, na tym bb chyba każdy może dostać adma. Większość z adminów nie zajmuje się sprawami serwera tylko swoimi, banują tylko wtedy gdy ktoś im przeszkadza a na u@ nie reagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekka padaka, na tym bb chyba każdy może dostać adma. Większość z adminów nie zajmuje się sprawami serwera tylko swoimi, banują tylko wtedy gdy ktoś im przeszkadza a na u@ nie reagują.

COOOOOOOOOOOOOOO?! Ja zawsze jak napiszecie na u@ pytam i to wykonuje a że ty tego nie wiesz nie musisz nikogo albo mnie oskarżać . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...