Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez aaa
      Witam ! Właśnie powróciłem z nad morza i kończę urlop ! Pozdrawiam was Panie < 3 i Panowie  
    • Przez K!LL3R3K
      Witam, chciałbym zgłosić, że na koniec mapy trzech najlepszych graczy dostaje po 3, 2 i 1 PD zamiast 300, 200 i 100 PD. 
      Proszę o naprawienie tego
    • Przez ChwialekK
      Yo, yo, yo, chcę się pożegnać (może niekoniecznie z siecią i forum) z rangami Moderatora i UnbanTeam. Nie chce mi się tego robić, i tak nic z tego nie mam, prawie 500h a i tak tylko się tutaj marnuję. Dodatkowo ostatnio popadłem w konflikt z moderatorem (pozdrawiam Cię vENOM ;p ). Życzę tej sieci ogarniętych ludzi (bardziej ode mnie ). Mam nadzieję, że może kogoś szanowny H@ przyjmie do pomocy, bo z serwerami krucho - np.: wm, jedyny mod w polsce (o ile nie na świecie) a i tak się słabo trzyma. Proszę o pozostawienie mi admina na TS3 ( Last niestety nie koniec ), oraz na CS:GO bo sobie tam pykam. Decyzja ta jest ostateczna, może kiedyś powrócę, ale nie jest to potwierdzone. Teraz klasyczna lista osób które mi pomogły itp
      MastHer - Tobie zawdzięczam moje obecne (już niedługo) stanowisko. Jesteś najbardziej pomocnym użytkownikiem na tym forum, to właśnie on nauczył mnie "fachu" moderatora i ubt
      Rudy - największy badass tej sieci (z nutką ironii), śmieszny typek, nic więcej nie mogę powiedzieć :v
      Blacku - każdy wie jak jest :v
      vENOM - trzymaj się, powodzenia tutaj, rank up niedługo
      Werka - najlepszy grafik z jakim miałem styczność. Do tego miła i fajna osóbka
      Kaktus - Widzimy się na 1.6 jeszcze
      Pimp - weź się za te dd2 w końcu
      Laścik hehe - do zobaczenia na tsie
      KarQ - w sumie nie znam, wydaje się w porządku, zaakceptował moje podanie na moderatora tak więc tu jest
      Demon i Flamaster - największe trolle w sieci  
      Cała stara ekipa adminów i graczy z DD2 (Ziemiok, Omerta, Kat, sQn i wiele innych ) - pozdro pany, zawsze było śmiesznie

      Oraz pozdrawiam całą część która nadzwyczaj się cieszy z mojego odejścia Nara

      btw proszę nie warnować za emotki :v

      btw2 zapomnialem
      kissek dorośnij w końcu :v
    • Przez Mareczek
      zegnajcie ziomki milo sie przez prawie 2 lata gralo dzieki za gre pozdrawiam was wszystkich niam niam heh moze kiedys gdzies ktos pogra na innych , trzymajcie sie ,   narazie ;c 
    • Przez κυвɑ.
      Siemanko.To prawdopodobnie ostatni post który pisze.Powoli kończy się moja przygoda z cs 1.6.Dziękuje za masę zajebiście spędzonych godzin w doborowym towarzystwie.Niestety zniechęciły mnie do gry niektóre posunięcia administracji których kompletnie nie rozumiem.Nie jest to ostateczna decyzja ale sądzę że jeżeli wrócę to spotkamy się w cs:go.
      Pozdrawiam ekipę z dd2 i rudego Mastera.Są też osoby które wspominam w gorszy sposób i ich także chciałbym pożegnać (MastHer nie będę Ci więcej udowadniał jakim nawozem społecznym jesteś i poniżę Cie więcej bo nie masz do mnie startu)
      Powodzenia. 
       
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...