Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Z tego co widzę mała jest aktywność adminów na DD2 rano i koło południa. Albo jak siedzą to 3 na raz a potem żadnego. Aktualnie jest 18 graczy w tym 4 do zbanowania. Grać się nie da a Wy mówicie że mało godzin na serwerze? To pozdro.. Powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin tez czlowiek i ma zycie prywatne... co mamy sobir etaty tu porobic i siedziec w wyznaczonych godzinach? Tak sie nie da... ja mysle ze aktywnosc adminow nie jest mala bo zawsze kiedy jestem na serwerze oprocz mnir jest przynajmniej jeden admin i nie siedzimy po pol h tylko min. 2h... poza tym masz taki fajny dzial na forum "zglos czitera" :) nagrywasz demko i zglaszasz a napewno sie tym zajmiemy kolejna opcja jest powiadomienie admina na steam albo na forum rzadko sie zdarza ze ktos nie wejdzie a bynajmniej jak dostaje informacje ze jest cziter to siadam do kompa i wbijam na serwa. Mam steam odpalony 24/7 więc nie widze problemu.

Edytowane przez WhaT's up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem własne życie, praca, kobieta czy tam szkoła.. No właśnie nie zawsze każdy jest i nie zawsze każdy ma steam by pisać. Na SB nie mogę pisać żeby admin wbił. Nagrywanie i wstawianie kilku graczy z czasem robi się męczące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lub mężczyzn * raczej gustuje w facetach jako kobieta :p

Meczace uwierz mi ze wchodzenie na serwa co chwile i banowanie po 10 graczy tez jest meczace a mimo to robimy to. Nie jest nasza wina ze niektore dzieciaki maja frajde z odpalania sie... dzialalnosc serwera to praca wlasciciela i adminow a przede wszystkim samych graczy. Nie mozemy byc na serwie 24/7 zrozumcie to... z tego co widzialam to steam akurat masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adminów jest bardzo dużo, a z własnego doświadczenia wiem, że admin ma życie PRYWATNE!

Więc nie wiem ku czemu zmierza ten temat. 

Widzisz odpała? Nie ma admina?

Nagraj demo i go zgłoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram go , mało kiedy widać admina . Jak jest to już wieczorem .  " Widzisz odpała? Nie ma admina?

Nagraj demo i go zgłoś. " Bronicie sie tym nwm czego wy oczekujecie od graczy że wszystkich odpałów wam będą zgłaszać ? 

... To nagrywanie i zgłaszanie tez jest męczące ;c , Tyle w temacie ;d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lub mężczyzn * raczej gustuje w facetach jako kobieta :p

Meczace uwierz mi ze wchodzenie na serwa co chwile i banowanie po 10 graczy tez jest meczace a mimo to robimy to. Nie jest nasza wina ze niektore dzieciaki maja frajde z odpalania sie... dzialalnosc serwera to praca wlasciciela i adminow a przede wszystkim samych graczy. Nie mozemy byc na serwie 24/7 zrozumcie to... z tego co widzialam to steam akurat masz :)

Męczące? To po co skladalas podanie na admina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosz. Macie konta na forum ? Macie . jest odpal wchodzicie tu czy piuszecie na steam, zawsze ktos jest wystarczy pozapraszac adminow do znajomych ...  ZyWiecki  Kim ty w ogole jestes? Masz przegrane 3 godziny na serwerze a piszesz jak bys gral codziennie od pol roku i wiedzial ilu jest adminow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram tjomusia.

Mało tutaj grasz, a wszystko wiesz zywiecki. 

adminów jest wystarczająco dużo i myślę, iż nikt nie będzie zmieniał wymagań po to żebyś po 3h gry mógł zostać adminem. :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że przegrał te 3 godziny i już wie jak sobie admini wchodzą na serwer. Ja ostatnio sobie wszedłem na serwer i od rana do południa nikt nie wbił z adminów. Cziterów jest dużo, a mało adminów.

Niby jest tak dużo adminów a teraz może wbija cząstka Ich. Każdy by chciał złożyć podanie ale jak są takie wymagania.

Nie piszcie że macie życie prywatne bo skoro napisaliście podania to się zobowiązaliscie się do pilnowania serwera a nie zawsze ktoś ma jakąś wymówkę. ;) jeszcze w takiej sytuacji co teraz jest. Jak by Pimp teraz sprawdził aktywność adminów to by musiał większej połowie zabrać.

Edytowane przez rem1ks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgl co ma 500 h na steam do admina?? Te wymagania są głupie. Jak juz wcześniej pisałem kolega chcę wymusić admina po odrzuceniu podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trance widać, że nie rozumiesz kontekstu zdania czytaj ze zrozumieniem :)

z resztą nie będę się z dziećmi kłócić bo nie mam na to humoru ani czasu.... Wy myślicie ze admin ma cały dzien i noc wolną i bedzie siedział non stop na serwerze a wy sobie tylko będziecie grać. nie am tak... Gracze tworzą przede wszystkim sieć i jezeli wy macie to gdzieś to siec upada.. macie dzial zglaszac a nie płakać non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Adminów jest wystarczająco dużo, problem tkwi w serwerze gdyż admin czy nawet choćby Vip działa kiedy mu sie sie podoba. O HLTV nie wspominajac, jedna mape jest a po 20 minutach juz nie.

Po 2 kolego Twoje podanie zostało odrzucone i odrazu płacz i skargi na adminów że ich nie ma ? To co Ty chcesz mieć admina na wyłączność "u@ ten i ten wedlug mnie odpalony, banuj" człowieku zastanów sie co piszesz, sam wspominałeś o swoim zyciu prywatnym, niewiem czy wiesz ale inni tez je posiadają. Jeśli widzisz czitera pisz do kogos na steam (przewaznie do 13 jest Dawca, Break zdaje sie tez wiec pisz) logika off ?

Po 3 piszesz że jest kilku odpałów... wróciłeś dopiero do gry i juz jestes wszechwiedzący kto jest odpalony (wczorajsza sytuacja "Miałem staty chyba 12/3 i według Ciebie jestem odpalony) nie zwalaj wszystkich obowiązkow na admina, jesli ktos jest odpalony to wejdz na spect poswiec 2-3 na nagranie demka i wstaw na forum (to Ci chyba nie zaszkodzi.) jest tu dział UBT oni ocenia czy gracz gra czysto czy po prostu dobrze gra.

 

Ja co prawda zrezygnowałem z admina ponieważ wg mnie juz byl przesyt adminow, serwer praktycznie był na full i taki "płacz" ze ktos jest odpalony bo Cie zabil widywałem na codzien.

 

Jeszcze raz powtórzę zastanów sie co piszesz, bo to po prostu śmieszne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ze znikającymi adminami (mam nadzieję) będzie dzisiaj rozwiązana - jeżeli to uda się naprawić to myślę, że będzie w porządku, bo widzę że mimo wszystko admini są aktywni tylko tak jak teraz są obecni ale nic nie mogą zrobić.

 

@EDIT

 

Po rozmowie z Blackiem dowiedziałem się, że dzisiaj zostanie problem rozwiązany. Prosimy o cierpliwość. Jeżeli by jakiekolwiek problemy z adminami występowały załóżmy jutro to proszę pisać do mnie na PW.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez This Is It
      Więc tak chodzi o to że po zakończeniu mapy napisane jest  że ktoś wygrywa Vipa niestety Vip nie jest dodawany graczowi proszę to naprawić bądź wykasować bo tylko wprowadza w błąd i gracze są oburzeni tym że jest napisane że dany gracz dostaje darmowego Vipa na mapę a tak na prawdę go nie ma.
    • Przez ProBeMeSkill
      Potrzeba  by ktos   wbijal na serw  czasami z adminow  nie muwie ze non stop  siedziec  ale czasami wbic   bo co chwile jakies dzieci w chodza  dzis  chyba  z 3  dzieciakow  naraz  latalo na wh   i aim ..  masakra ...  potrzeba  jakiegos  nadzoru  troche    dziekuje  za  wysluchanie mojej uwagi  
    • Przez (PRO)boszcz
      Na innych serwerach COD sa po dwa perki mozna by tez tutaj zmienic aby byly dwa perki
    • Przez Trance
      Witam. Jak wiecie jest robiony Serwer Cs source. Potrzebuje 2 adminów. Serwer będzie dd2 lub ffa. Proszę pisać podania pod postem.

      Imię:
      Wiek :
      Doświadczenie :
      Dlaczego akurat ty?:
      Steam :
      Ile możesz poświęcić czasu na serwer?:

      Zapraszam. Podania składamy do Jutra czyli 29 maja 2015r. Godzina 10.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...