Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez Nicolcia
      No ,więc tak...
      Mam na imię Nicola {koledzy mówią na mnie Nikuś } ,aż 18 latek ^^. Mieszkam w Warszawie ,a raczej w centrum Warszawy . Interesuje się głównie Sportem,muzyką i tam grami komputerowymi. Grę u was zaczęłam parę minut temu i postanowiłam ,że mogłabym tu zostać na stałe i poznać nowych znajomych lub kolegów . Hmm... co mogę jeszcze dodać no chyba nic na koniec zdj <hejty na klate >

    • Przez .Spr!Nt^_^
      Siema mam na imie Artur niedawno zaczołem grę na paintballu, interesuje się piłka nożna, informatyką i grafiką byłem 2 razy grafikiem i 6 adminem na różnych serwerach ale najwięcej na pb (2) serwer mi się spodobał ale mało osób tu gra  chciałbym wam pomóc rozkręcić serwer żeby więcej osób grało itp to tyle ode mnie narazie 
    • Przez TouSon
      Witam was jestem Damian mam 15 lat w październiku 24 16 będzie, zajmuje się tworzeniem stron www oraz grafiką i tworzeniem serwerów cs 1.6
      jestem z wielkopolski ;d
    • Przez Adamson Hojna
      Siemka, Mam na imię Adam chyba nie problem odczytać z nicku.Lat 20. Pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego. 
      zainteresowania ? hobby ? wypełnianie brzucha po pracy piwskiem, Praca? praca jako spedytor, W cs grałem już wcześniej jako gimbus w chwili nudy coś mnie natknęło do powrócenia na trochę. Poznałem już waszą What's up, Ładnie tam zamiata na serwerze (banami;p)Uwielbiam denerwować. Nie wiem co by wam tutaj jeszcze namazać. Jakies pytania ? pytać 
      pozdrawiam
       
    • Przez C.K.M
      No wróciłem z niemiec i czas wziac leniwe dupsko do roboty propozycje i pomysły gotowe do dodania
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...