Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

bezsensowna wypowiedź Trance

Polecane posty

Nick oskarżonego: Treance
Nick oskarżyciela: Papa Smurf
Powód skargi: na dole
Dowody: na dole
Czego oczekujesz: Róbcie co chcecie, ta skarga nie jest po to, że dał mi na nie w podaniu (bo jego głos i tak się nie liczy z resztą tak jak większości). Regulamin mówi, że należy się warn, ale co z tym zrobicie to mi lotto.

 

Regulamin mówi, że mają być 3 argumenty i to sensowne:

- Osoba pisząca post jest zobowiązana, do wymienienia co najmniej TRZECH argumentów.
- Kiedy zabierasz się do oceniania, przygotuj sensowne argumenty.

 

Wszystkie posty łamiące powyższe zasady mogą zostać nagrodzone ostrzeżeniem.

 

Trance jak widać nie wie co oznacza słowo sensowne:

 

Gimby to też ludzie-

 

Dla niego sensownym argumentem jest wieść, że Gimby to też ludzie >< >< >< >< >< >< >< ><

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś Ci prawdę piszę to już nerwy hahaha. Dobre dobre. Podanie jest do dupy. Gimba to też człowiek więc obrażasz zwykłych ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nie rozumiem co to jest to gimby i to tez ludzie . To je bezsensu . Sluszna warna mu !

Edytowane przez Darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na uj piszę o gimbach. To jest normalny człowiek. To że wbijają na forum to nie oznacza że będzie coś nie tak. Możecie dawać Warna ! Mi to nic nie robi :)

Edytowane przez Trance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Trance
      Imię: Tobiasz Nick: Trance Wiek: 17 Staż w Counter-Strike: 6 lat Byłeś/aś już administratorem serwera?: Owszem, jestem aktualnie na pb. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 3 Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198055444642/ Posiadasz działający mikrofon?: Owszem. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ostatnimi czasami gram na wm. Jest to bardzo rozwinięty serwer lecz mała aktywność. Jak już ktoś wbije to zapewne jest odpalony bo to widać czystym okiem. Wydaje mi się że jest 2 adminy lecz 1 olewa sprawę totalnie. Trzeba zadbać o dobro imię serwera.Ps: Jeżeli ktoś ma problem że mam admina na pb i tu nie ogarnę proszę się nie wypowiadać no i bocian ja też mam
    • Przez Trance
      Imię: Tobiasz
      Nick: Trance
      Wiek: 17
      Staż w Counter-Strike: 5-6 lat.
      Byłeś/aś już administratorem serwera?: Owszem.
      Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 3
      Link do konta STEAM, na którym grasz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198055444642/
      Posiadasz działający mikrofon?: Tak.
      Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Serwer został bardzo ale to bardzo zaniedbany. Wiele graczy uciekło z powodu cheterów. Trzeba zacząć ogarnąć serwer. Ustabilizować sytuację. 
       
       
       
      Ps: Aktywność była duża lecz reset był.
    • Przez Trance
      Rodzaj pracy: Sygnatura
      Tematyka: -
      Rozmiar: Jak na forum.
      Napis: Trance, w lewym dolnym rogu
      Kolorystyka:
      Inne uwagi : http://cs-staraszkola.pl/topic/12539-werka/1 sygna, zdjęcie.
    • Przez Trance
      Imię: Tobiasz

      Nick: Trance

      Ile masz lat: 16

      Ile grasz w cs`a: 3-4 lata.

      Byłeś już administratorem serwera?: Owszem.

      Znajomość amxx w skali od 1do 10: 7

      Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC): http://steamcommunity.com/profiles/76561198055444642/

      Posiadasz działający mikrofon: Tak

      Płatność (SMS/ Przelew): Sms

      Dlaczego ty?: Chciałbym pomóc, na dd2 jest dosyć dużo graczy a nie zawsze admin a wystarczy że jestem na steam dostanę powiadomienie i już spoglądam na serwer.

      Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Forum, steam.

      ps: Jeżeli macie zamiar pisać że nie ogarnę 2 serwerów naraz to proszę się nie wypowiadać.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...