Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • Podobna zawartość

    • Przez TreKing`
      Hej, szukam graczy cs go do grania meczów turniejowych Posiadam ts oraz skype moja ranga Kałach gram juz około 200h Jeżeli będzie ktoś chętny do spróbowania zemną zagrać piszcie pod postem swoje nazwy steam dodam i akurat może będzie się nam dobrze grało i wejdziemy na szczyt
    • Przez Gadzik
      Witam wszystkich mam na imię Wojtek Gram na serwerze Only De_dust2 od nie dawna. Czyje się na nim naprawdę dobrze, Spodobał mi się wiec postanowiłem, Grać na nim stale. Administracja świetnie się spisuje,wyłapuje cziterów z zamkniętymi oczami. Gracze są bardzo sympatyczni więc czemu tu nie grać. Mam 23 lata, Na co dzień zajmuje się różnymi rzeczami. Chce podziękować za stworzenie tak genialnego serwera. 
      A więc Witam Wszystkich. I życzę Miłej Gry,
    • Przez Viva la Bam
      Siemanko ludki, potworki, kobitki !
       
      Jako, że czekam sobię za rozwiązaniem pewnej sprawy i mam czas, to postanowiłem się przywitać z Wami.
       
      Administracja już mnie zdąrzyła poznać, szczególnie byczek z dd2
      Początek znajomości był zły, alęęę mam nadziejęęę żęęę to sięęę poprawi
       
      Lat 29, Marcin - od razu mówię ze jestem nerwowym typem człowieka, na serwerze nie komentuję niczego i siedzę cicho, bo nie chce mi się odwołan pisać później ;D
       
      Pozdrawiam i odpuście mi te screeny już
    • Przez KarQ
      Sieć sklepów Biedronka szykuje naprawdę kuszącą promocję dla graczy komputerowych. Święta już za nami, a za chwilę wkroczymy w nowy rok, który zacząć się może istnym polowaniem w sklepach na bardzo interesujące tytuły. Wszystko za sprawą noworocznej wyprzedaży, w trakcie której będziemy mogli wybierać spośród ponad 200 gier przecenionych do zaledwie 8,99 zł.
       
      Sieć Biedronka w zasadzie przyzwyczaiła już nas do różnych promocji związanych z grami komputerowymi. Ta obecnie przygotowywana co prawda nie będzie zawierać najnowszych tytułów, ale za to kusi naprawdę atrakcyjną ceną, oraz szerokim wyborem. Lista wszystkich gier jest bardzo długa, wymieniamy więc tylko niektóre, najbardziej interesujące pozycje: 9 Kompania, Alien Breed Trilogy, Borderlands, Civilization IV, Dead Island, Dukem Nukem Forever, F.E.A.R. 3, Fallout 3, Fallout New Vegas, Anomaly 2, Flatout 3, Juiced 2, Majesty 2, seria Men of War, Prince of Persia 4, Cities in Motion 2, Rage, Singularity, Resident Evil 5, S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci, Dreamfall, The Darkness II Limited Edition, Europa Universalis III, Serious Sam 3, Supreme Commander 2, Test Drive Unlimited 2, Tomb Raider Underworld a także UFO: Trylogia.
       
      Organizowana przez Biedronkę sprzedaż potrwa od 2 do 15 stycznia, chyba, że szybciej dojdzie do wyczerpania zapasów, co nie byłoby zresztą niczym dziwnym. Złą wiadomością jest fakt, że nie wszystkie gry trafią do wszystkich sklepów – w wielu przypadkach będzie konieczne sprawdzenie przynajmniej kilku dyskontów w celu odnalezienia upragnionego tytułu. Pamiętajmy także o tym, że liczba gier jakie znajdą się w sklepach jest mocno ograniczona.
       
      Więcej informacji: http://www.dobreprogramy.pl/Noworoczna-wyprzedaz-dla-graczy-w-Biedronce-ponad-200-gier-za-899-zl,News,60039.html
       
      Pozdrawiam
    • Przez Klaudyna Malina :)
      Otóż wpadłam na pomysł dodania ciekawego plugin. Plugin polegałby na wzajemnym uleczaniu się poprzez naciśnięcie przycisku ''e'' i nakierowaniu celownikiem na gracza z tej samej drużyny. Było by ciekawiej
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...