Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez KarQ
      Cześć,
      Jak pewnie zauważyliście (lub nie) od jakiegoś czasu funkcjonuje u nas system rang opartych na rankingu CS:GO.
      Jeżeli jesteście ciekawi jaką rangę posiadacie to wystarczy udać się do swojego profilu. Poniżej przedstawiam tabelę przedstawiającą za ile zawartości (postów) można uzyskać daną rangę (takie progi postowe )*
       


       
       
      Pozdrawiam
      * - Administracja zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian związanych z progami.
    • Przez FerStel
      Witam serdecznie
       
      Mam takie pytanie do Administracji forum. Czy można by dodać taką rangę, którą jest AMX SUPPORT. Już wyjaśnie co to za ranga.
       
       
      Ktoś kto by posiadał rangę AMX SUPPORT, opiekował by się działami związanymi z Cs'em, czyli ( Counter-Strike, HLDS, AMX Mod X itp ), oraz pomagał użytkownikom, którzy mają problem np. z zainstalowaniem pluginu na serwer, lub skompilowaniem go, oraz miała by większe szanse dostania się na rangę Admina CS, jeżeli dobrze by się sprawowała.
       
      Myślę że przypadnie wam to do gustu...
       
      Aha i jeszcze jedno, jeżeli doszło by do tego że zostanie dodana taka ranga, to zgłaszam się od razu na tą posadę ponieważ się tym interesuję, i znam się na tym,
       
      Tutaj jest jeszcze wzór na AMX SUPPORT:
       
      Nick: Wiek: Znajomość AMXX (x/10): Staż na forum: Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Kontakt:  
    • Przez AreS DD2
      Witajcie...
      Wiem, że co dopiero niedawno wróciłem... aczkolwiek nie potrafię znaleźć czasu którego kiedyś miałem multum na granie, ogarnianie forum i tak dalej. Szkoła, dom, obowiązki domowe, nauka, playarena, znajomi... nie mam po prostu czasu dodatkowo na bycie adminem... 
      Myślę że jak w miarę ogarnę oceny (zdobędę kilka znakomitych stopni, z chęcią do was wrócę... bo właśnie u was jest wspaniale )
       
      Dziękuje za te wszystkie miesiące wspólnej gry
       
      Szczególne propsy dla:
       
       
      Pimpa
      BlackDeada
      Kata
      Little Boya
      Mastera Murzynka
      Omertygang
      Wczuty
      Sqn ty kafelku <3
      Ziemniaka (Pyreczka <3)
      Oxedana
      i całą resztę graczy z którymi miałem okazję pograć. Z cała ekipą admów dd2/WM, moderatorów i władz wyższych.
      Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam najmocniej.
       
       
       
      Jeszcze raz wielkie dzięki !
      Do zobaczenia wkrótce !
      Papatki
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...