Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

(PRO)boszcz

Problem

Polecane posty

Były tutaj przed resetem  perki bezlikammo i eliminator rozrzutu już ich nie ma mam prośbę aby je przywrócić.

Edytowane przez (PRO)boszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez gabana
      Czesc, wyskakuje mi blad :
      " Could not find filestystem dll to load. " szukałem na forum ze trzeba pousuwać pliki i nie pomaga ;/
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Dzisiaj grając na serwerze zauważyłem, że jest chyba pewien błąd.
      Piszę "chyba", ponieważ nie wiem czy zostało to zrobione specjalnie czy też nie.
      Chodzi o to, że nie każdy dodany punkt w kondycję jest zaliczany jako punkt dodany.
      Sytuację najlepiej widać na screenach.
       
       
      Screen 1:
      Mam 7 punkt i dodaje 2 punkty w Kondycję.

       
      Screen 2:
      Jak widać dodałem te 2 punkty w Kondycję lecz zaliczyło mi tylko 1 punkt w Kondycji przez co dodało mi tylko dodatkowe 0.4% dodatkowej Kondycji.

       
      Jeżeli coś jest nie zrozumiałe to mogę wyjaśnić lub jeżeli to nie jest błąd to temat zamknę
       
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Typowy Grubas znalazł pewien błąd ale nie miał czasu na napisanie tematu. Zauważył, że zniknęło mu wszystkie nieśmiertelniki. Po sprawdzeniu okazało się, że mi również ubyło około 250 nieśmiertelników. Nie wiem czy to problem globalny, który dotyczy wszystkich czy tylko paru osób.
       
      Pozdrawiam,
      Opos
    • Przez lisiorek
      dobry, kupiłem vipa na TS stara szkoła i po najnowszyn update TS po założeniu konta MyTeamSpeak nie mam żadnych rang na TS przez co nie mogę aktualizować daty kanału itp.
       
    • Przez Hantal
      Witam mam problem z zalogowaniem ponieważ mam hasło na konto a problem w tym że je zapomniałem i nie wiem jak mogę je odzyskać : ( oczywiście kupowałem usługi w automatycznym sklepie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...